Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nahrávání ze stanice Joj

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 7:38 pm    Předmět: Nahrávání ze stanice Joj Citovat

Dobrý den. Obracím se na vás s jedním dotazem. Ten můj dotaz se týká stanice Joj a konkrétně tedy nahrávání pořadů z této stanice na DVD. V poslední době se mi totiž již u čtyř filmů nahraných z Jojky stalo, že nešly zkopírovat z pevného disku DVD rekordéru na DVD disk. Dva ty filmy bvyly vysílány minulý týden a ty dva další filmy tento týden. Stalo se mi to jen u nahrávek z Jojky, z jiných stanic jdou nahrávky vypalovat na DVD z pevného disku normálně. Když jsem chtěl ty čtyři filmy (samozřejmě každý ten film samostatně) kopírovat na DVD, tak mi to napsalo, že název je chráněn proti kopírování. Tak mám jednu otázku. Může to být způsobeno tím, že Jojka nějakým způsobem své programy kóduje (což by i bylo jediným možným vysvětlením, protože jsem si dnes znovu pořádně pročetl návod k DVD rekordéru a je tam uvedeno, že některé programy v TV mohou být kódovány a tím chráněny proti kopírování) nebo je spíš nějaká chyba v DVD rekordéru? Ale pokud by byla chyba v DVD rekordéru, tak bych předpokládal, že problém bude u všech stanic a ne jen u jedné. A ještě chci podotknout, že tento problém se objevil poprvé až před dvěma týdny, do té doby to bylo bez problému. Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com