Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Samovolne zapinani TV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 4:14 pm    Předmět: Samovolne zapinani TV Citovat

Dobry den ve spolek.

Mam mensi problem.. Poridil jsem novou LCD TV Philips a posledni dobou pozoruju samovolne zapinani TV.. LCD se zapne ale obraz nenajede a zhruba po 20sec se zase vypne ( dela to obcas ) to same dela setBox -) jak se toho zbavit?

Diky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fofo177



Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Č.B. M. Chlajna 7

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, nevím jestli to u Philipse bude to stejné, ale měl jsem to samé u Samsungu. Nakonec jsem přišel na to že mám v menu nastaveno "automatické přijímání aktualizací". Chce to kouknout do návodu a tuto službu vypnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 9:59 am    Předmět: Citovat

Koukal jsem do nastaveni TV a aktualizovat muzu ale jen manualne ( USB port) neni tam zadna moznost prijimat automaticky ktera se da vypnout .. to same je na stboxu ( CV-7000 HD )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fofo177



Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Č.B. M. Chlajna 7

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Tak to netuším, já mám v TV položku "Upgrade softwaru", kde si následně vybírám zda aktualizace proběhne prostřednictvím USB, nebo TV kanálu, v případě že je zvolen TV kanál, dále se nastavuje kdy se TV sama zapne a kolik minut po vypnutí.

Vypadalo to tak, že když jsem vypnul televizi, cca po deseti minutách se sama zapnula, obrazovka byla černá a bez zvuku (jen bylo poznat že je zapnutá), toto trvalo cca do minuty a poté se opět vypnula.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com