Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TV karta do PC - TechniSat CableStar HD 2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaromir



Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 1:09 pm    Předmět: TV karta do PC - TechniSat CableStar HD 2 Citovat

Dobrý den,
koupil jsem si do nového PC s OS Win7 (zákl.deska ASUS P5Q DELUXE iP45 S775@1600, ATX, procesor Intel Pentium Dual Core E6500 - 2.93GHz/LGA775/2M/1066MHz, paměťový modul 2x1GB DDR II 2GB 800MHz GOLD KIT, CL5 (s chladičem), grafická karta Gigabyte Geforce 9600GT PCIE 512MB(256b),DDR3,DVI,D-SUB,HDMI,ZALMAN) TV kartu TechniSat CableStar HD 2. Nainstaloval jsem SW TV karty ze stránek výrobce pro prostředí Win7. Nastavení jsem provedl dle návodu, nicméně při skenování kanálů nic nenalezne. Zkoušel jsem různé obměny nastavení, ale bez úspěchu.
Mám tyto dotazy (upozorňuji, že jsem laik):
1) Není TV Esat nějak blokována pro sledování v PC?
2) Pokud ne, má někdo zkušenost se sledováním programů TV Elsat prostřednictvím této TV karty a může mi pomoci s nastavením?

Děkuji.
_________________
Jaromír
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

1. Ne, KT Elsat není nijak omezena pro příjem pomocí karty v PC. Placené programy jsou samozřejmě kódovány, ale pro volně šířené žádné oemzení není.
2. Nemohu sloužit, snad někdo kdo již sleduje KT přes PC.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com