Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

hbo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 4:09 pm    Předmět: hbo Citovat

dobry den chci se zeptat bude-li v nabídce ELSATU HBO OD děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

Ne, zatím to není v plánu, aspoň pokud mám informace od ředitele. Prozatím se to jeví jako nenávratná investice.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ladman



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 73
Bydliště: České Budějovice - Máj

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Ne, zatím to není v plánu, aspoň pokud mám informace od ředitele. Prozatím se to jeví jako nenávratná investice.

Tak to je škoda, myslel jsem, že po UPC budou časem šířit HBO OD i ostatní kabelový operátoři včetně Elsatu. Měl jsem v plánu si v takovém případě HBO předplatit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 3:09 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím, že by UPC provozovalo službu HBO VOD. Jednak tato služba je pro operátora zatím spolehlivě nerentabilní a za druhé UPC by pro ni potřebovalo jiný typ STB, který podle mě nemá k dispozici. Mám pocit, že ze strany HBO s touto službou poněkud předběhli dobu, ale můžu se samozřejmě mýlit. Nicméně my ji zatím nenabízíme a domnívám se, že to ještě nějakou dobu potrvá, než ji případně nabízet budeme. Řekl bych, že filmová nabídka na 3+1 programu HBO a Cinemaxech je dostatečně bohatá a variabilní.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ladman



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 73
Bydliště: České Budějovice - Máj

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Nemyslím, že by UPC provozovalo službu HBO VOD. Jednak tato služba je pro operátora zatím spolehlivě nerentabilní a za druhé UPC by pro ni potřebovalo jiný typ STB, který podle mě nemá k dispozici. Mám pocit, že ze strany HBO s touto službou poněkud předběhli dobu, ale můžu se samozřejmě mýlit. Nicméně my ji zatím nenabízíme a domnívám se, že to ještě nějakou dobu potrvá, než ji případně nabízet budeme. Řekl bych, že filmová nabídka na 3+1 programu HBO a Cinemaxech je dostatečně bohatá a variabilní.


Tak tedy ne UPC, ale O2 TV.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 9:22 am    Předmět: Citovat

Ano, O2 TV, to by spíše mohlo být, protože jejich systém (IPTV) a použité STB jsou jaksi z podstaty pro tuto službu snáze použitelné.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

ještě mam dotaz ohledně HBO chybí na něm EPG je to v nějakym jednaní že by fungovalo???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

Není. Filmové kanály HBO, HBO HD a Cinemax nabíráme přímo z distribučních transpondérů společnosti HBO na satelitu Amos a z jejich strany zde EPG vysíláno není. A vlastní injektáž EPG streamu do těchto programů je mimo naše možnosti. Programové přehledy HBO, Cinemax, Hustler aj. jsou k dispozici v programových věstnících a na Internetu například na stránce http://www.tvcentrum.com/tvdownload/ , odkud je možné si přehledy stáhnout na týdenní nebo i měsíční bloky dopředu, včetně přehledu premiér, synopsí pořadů atp.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com