Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dotaz od noveho uzivatele digitalni nabidky-Písek

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrdlickp



Založen: 15.1.2011
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:43 am    Předmět: dotaz od noveho uzivatele digitalni nabidky-Písek Citovat

Dobry den, mam na vas par dotazu k digitalni nabidce filmu v Pisku. Jsem dlouholetym uzivatelem kabelovky, ale dosud jen v analogove nabidce. Zakoupil jsem plazmovou TV Panasonic s DVB-C(resp. ten jsem musel SW dohrat) a chtel bych se zeptat na chyby u nekterych programu. Zejmena mne mrzi kostickovani v Nova HD, pritom kdyz se prepnu na DVB-T tak viditelne snizim kvalitu, ale jsem bez kosticek. Obcasne rozkostickovani se objevi i u jinych programu, nejen tech vysilanych v HD kvalite. Chtel bych se zeptat zda je to nejaky docasny problem, ktery se resi, nebo pocasi atd. proste nejake vysvetleni ke kvalite vysilanych programu. Dale pak jelikoz sledujeme i Markyzu a JOJ, deti Disney channel, proc tyto programy jsou jen v analogove nabidce, v DVB-C je nemuzu najit, pokud tam jsou poradite co proto mam udelat? Nyni pokud chci tyto kanaly, musim nejprve TV prepnout na analogovou nabidku a az pak mohu zvolit kanal. Hledal jsem ve foru a pokud jsem neco neprehledl, tak odpoved zde spise neni,
dekuji za reakci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 9:48 am    Předmět: Citovat

Signál v kabelovém rozvodu v Písku je pravidelně kontrolován našimi píseckými spolupracovníky a pokud vím, žádný takovýto problém se v rozvodu nevyskytuje, jedná se tedy s největší pravděpodobností o lokální problém ve vchodě nebo u vás v bytě. Zmíněné projevy (kostičkování a rozpad obrazu) může způsobovat za A) nějaká závada na kabelovém propojení od TV zásuvky až do televize, která má za následek zhoršení BER signálu nebo mžikové výpadky úrovně - poškozené koaxiální kabely, uvolněné konektory na kabelech, nedostatečně zasunuté konektory do zdířek, vakly na dotykových plochách atp. Případě nějaké vf rušení nebo i vadný domovní zesilovač. Pokud jste si jist, že u vás v bytě na signálových kabelech žádná chyba není (je potřeba všechna propojení důkladně vizuálně a mechanicky prověřit), objednejte se prosím na opravu a proměření signálu na našem zákaznickém oddělení v Písku, tel. 382272999. Nebo za B) může to způsobovat i software (firmware) v televizoru, ale to je bohužel mimo naše možnosti.

Co se týče analogové a digitální nabídky, tyto nabídky se nekryjí a ne vše, co obsahuje analogová nabídka, je už k dispozici i digitálně, a také naopak - některé programy jsou a budou k dispozici už jen digitálně. Důvod, proč všechny programy v analogové nabídce nejsou už i v digitálu, je prostý - tvorba digitální nabídky je finančně velmi náročná a z toho důvodu není možné všechny programy zařadit i v digitálu hned a najednou - stálo by to naráz prostě příliš mnoho. Proto se digitální nabídka vyvíjí a tvoří postupně a trend je takový, že postupně se v ní objeví i všechny nebo téměř všechny analogové programy. Ale nebude to hned a naráz. O vytvoření slovenského digitálního paketu budeme usilovat v tomto roce, snad se to podaří...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hrdlickp



Založen: 15.1.2011
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 9:55 am    Předmět: podekovani Citovat

dekuji za odpoved,
ad A projdu si to a uvidime, chtel jsem se radsi zeptat, jelikoz mne prekvapilo, ze to delal jen jeden program z cele nabidky vice nez 50 programu(az nyni jsem si vsiml Cool, ze je to tam take v mensim meritku)
ad B je myslim jasne,
Dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com