Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Seriál Terapie na HBO

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klomaznik



Založen: 29.11.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 11:39 pm    Předmět: Seriál Terapie na HBO Citovat

Zdravím všechny vespolek,
nejsem příznivcem televizních seriálů, ale seriál Terapie z produkce HBO mě musím říci velmi zaujal. Líbí se mi také, že presentaci doprovázejí zajímavé aplikace typu http://terapie.hbo.cz/zrcadlo . Sledujete Terapii také, jaký máte na ní názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

Moc mě to nebere, mám radši ty "emerický krváky" (jak občas slýchávám a čítávám tyhle plky od různých oslů). Ale občas kouknu na díly s Michaelou Doubravovou. Ta holka je mi sympatická.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 1:37 pm    Předmět: Citovat

tak ja na Terapii koukam jen ve středu mě se to libí s tou mladou holkou je to spravnej magor teda koukame se ze ženou od ponděli do čtvrtka ale středu mam nejraději mě se to libi je to kratky tak to moc neleze na nervy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

Já tento seriál sleduji pravidelně, nenechal jsem si ujít ještě ani jeden díl. Ale musím přiznat, že po počátečním nadšení mě ten seriál zhruba v půlce přestával bavit, ale teď ke konci to zase nabírá na intenzitě. Jinak pokud mám říci nějaký díl, který se mi dosud líbil nejvíc, tak je to díl odvysílaný minulé úterý (37. díl), v němž se poprvé (a zřejmě i naposled) objevil pan Jiří Štěpnička jako otec vojáka Igora Heřmana, jehož terapii jsme mohli vídat každé úterý. A jsem hodně zvědavý i na dnešní díl, v němž se poprvé v tomto seriálu objeví Tomáš Matonoha jako otec mladé gymnastky Lindy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

Dnešní? Já právě měl za to, že Doubravová (Linda) je vždycky ve středu... Radši si to dneska pro jistotu nahraju, pak budu stejně koukat na nový Impérium.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Ano, v dnešním díle se objeví Linda i její otec. Alespoň tak jsem jsem se to dočetl na oficiální Facebookové stránce seriálu Terapie, je tam uvedeno toto: "Linda, pondělí 16.00: Na ulici před Markovým domem Lindu překvapí její nespolehlivý otec (Tomáš Matonoha). Domáhá se účasti na sezení, narazí však na Lindin i Markův nesouhlas...dnes ve 20 hodin." A na dotazy diváků, zda se v HBO nespetli, bylo odpovězeno takto: "není to omyl, nechte se překvapit, všechno má svůj smysl a řád Smile to pochopíte na konci týdne...a více už vám prozrazovat nebudeme Smile užijte si Terapii!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Bingo, ve včerejším dílu skutečně byla Linda a Matonoha (i když mi teda neodbytně připomínal spíš toho osla z Comebacku).

Nemá tedy někdo info, jestli se Linda v některém díle tento týden (poslední díly 1. řady) ještě objeví?
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

Linda se už v žádném dalším dílu neobjeví. V dnešním díle bude terapeutka Dita a voják Igor, v zítřejším díle dvojice Michal a Jana (chodí na manželskou terapii), ve čtvrtečním díle celá Rodenova seriálová rodina (manželka, dcera, syn) a v pátečním díle pacientka Sandra a terapeutka Dita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

Hm, to je škoda.. Terapeutka Dita je mi silně nesympatická a ti ostatní taky dost, tak se podívám akorát v pátek na Sandru, protože Pauhofová je pěkná samička Smile
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

Tak já se docela těším na čtvrteční díl, Rodenův seriálový syn se v celém seriálu dosud objevil pouze jednou a byl mi docela sympatický, vtipně radil svému otci, ať se na mámu vykašle a ať jde do tý pacientky, takže se na něj hodně těším Smile A na Pauhofovou se taky těším, to je opravdu pěkná ženská, osobně jsem zvědav, jak celá ta story mezi ní a Rodenem dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 6:07 pm    Předmět: Citovat

Podle toho, co jsem někde čet, tak se s ní asi spustí. Ale jistej si tím nejsem.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com