Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD PROGRAMY V KAPLICI

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kemény Zdeněk



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 6:24 pm    Předmět: HD PROGRAMY V KAPLICI Citovat

Dobrý den, mám dotaz ohledně HD programů v Kaplici. V nynější době chytám Novu, Novu sport, ARD, ZDF, Arte. Na stránkách jsem se dočetl, že bych měl chtatještě ČT programy a do budoucna Primu. Otázka zní, proč mi nejdou ČT programy v HD? Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 7:10 pm    Předmět: Citovat

Česká televize vysílá pouze jeden HD mix program, zvaný ČT HD. Tento program v nabídce je.

Další HD programy budou do nabídky v Kaplici (Krumlově, Týně) zařazeny v půlce až v druhé polovině ledna. Technologie je již v podstatě připravena Více zde:
http://www.elsatnet.cz/forum2/viewtopic.php?t=401
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-1
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kemény Zdeněk



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Česká televize vysílá pouze jeden HD mix program, zvaný ČT HD. Tento program v nabídce je.

Další HD programy budou do nabídky v Kaplici (Krumlově, Týně) zařazeny v půlce až v druhé polovině ledna. Technologie je již v podstatě připravena Více zde:
http://www.elsatnet.cz/forum2/viewtopic.php?t=401
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-1


Asi jsem se špatně vyjádřil, já vím, že ČT HD je mix programů, ale mě nejde naladit Sad Jinak díky za odkazy a tak rychlou odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:27 pm    Předmět: Citovat

To je divné. Program ČT HD je šířen v paketu na kanálu SE 35 na frekvenci 418 MHz s modulací QAM 64. Pokud tam není nějaká porucha (což samozřejmě nelze vyloučit), měl by normálně fungovat a jít naladit. Prověříme.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Kontroloval jsem, program ČT HD v Kaplici normálně funguje, v DVB-C paketu na kanálu SE 35 - 418 MHz, 6900 Ms, QAM 64, společně s některými dalšími programy, šířenými v tomto paketu mimo nabídku v režimu test (Nova Cinema, Prima Love aj.). Pokud se nedaří paket naladit, doporučuji obvyklou důkladnou kontrolu propojovací účastnické kabeláže od tv zásuvky až po televizor, včetně všech mezipropojek. To bývá zdaleka nejčastější příčina takovýchto problémů.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kemény Zdeněk



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 5:36 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Kontroloval jsem, program ČT HD v Kaplici normálně funguje, v DVB-C paketu na kanálu SE 35 - 418 MHz, 6900 Ms, QAM 64, společně s některými dalšími programy, šířenými v tomto paketu mimo nabídku v režimu test (Nova Cinema, Prima Love aj.). Pokud se nedaří paket naladit, doporučuji obvyklou důkladnou kontrolu propojovací účastnické kabeláže od tv zásuvky až po televizor, včetně všech mezipropojek. To bývá zdaleka nejčastější příčina takovýchto problémů.


Tak já když zadám při ručním ladění 418,00 MHz, tak mi to ukazuje Síla signálu 100%, Kvalita signálu 0%, tudíž to nic nenaladí. Propojení je klasickým koaxiálem ze zásuvky ve zdi k televizi. Všechno ostatní funguje, jak jsem psal výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

HD Rozšířená nabídka v Krumlově, Kaplici a Týně:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-1-24
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kemény Zdeněk



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
HD Rozšířená nabídka v Krumlově, Kaplici a Týně:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-1-24


To je sice hezký, ale mně stále nic nejde a už si s tím fakt nevim rady. Ani ČT HD pořád nenaladím. Jediný co jde, tak NOVA, NOVA SPORT, ARD, ZDF, ARTE. Ladím automaticky, ručně a nic. Jak jsem psal výše, tak na ručně zvolených frekvencích, nemám kvalitu signálu, jenom sílu, která je na 100%.Jinak mám televizi PANASONIC TX-P42G30E. Konkrétně bydlím na starej vyhlídce v Kaplici 523.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

Tak si v pondělí zavolejte na naše zákaznické oddělení v ČB a objednejte si návštěvu našich mechaniků, přeměření a kontrolu signálu a případnou opravu. Co mám k tomu víc říct... Nejsem kouzelník, jasnovidec ani diagnostik na dálku.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com