Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD progamy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:04 pm    Předmět: HD progamy Citovat

Kdy si mužu předplatit HD programy v Týně nad Vlt myslim Eurosport Animal Planet a ted nevim jestli tam ještě nejaky je za připlatek??????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

Spustili jsme to v Týně teprve včera, ještě je to v podstatě ve zkušebním provozu, informace a oficiální start se teprve zveřejní, asi bude na to i nějaká miniakce. Ale víceméně objednat službu (HD Rozšířená nabídka - 120,- Kč/měsíc) můžete už teď. Kontaktujte naše zákaznické oddělení v ČB a domluvte se.

HD Rozšířená nabídka kromě nekódovaných SD i HD programů obsahuje navíc zatím tři kódované HD programy - Eurosport HD, Animal Planet HD a Discovery HD.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 5:40 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si HD předplatil ale myslel jsem že tady v Týně to taky pujde tyden zdarma jako v ČB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Přiliš jste na to chvátal. Jak jsem říkal, zatím jde o zkušební provoz, ještě jsem ani nestačil dát informace do Infoservisu a Infokanálů. Promo vysílání zdarma možná bude, ale pokud ano, bude to společně pro všechna tři nyní spouštěná města Krumlov, Týn a Kaplice. A Kaplice ještě není spuštěná, tam až příští týden, jsou to dost náročné operace a nešlo to naráz. Až bude vše hotovo a spuštěno, dáme informace oficiálními cestami.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

tak panimamy v info centru povidali že to funguje a pokud to budu chtit tak at zaplatim tak jsem to udělal mě to kilo nezabije rozšířenou jste mi pustili jednou o tyden dřiv tak to neřešim chvatam na to kvuli eurosportu je to přece jenom jiny pokoukani v HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:20 pm    Předmět: HD Rozšířená nabídka v Krumlově, Kaplici a Týně Citovat

HD Rozšířená nabídka v Krumlově, Kaplici a Týně:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-1-24
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

tak mě ty HD programy furt nejdou a zaplatil jsem a nejde mi už druhy den minimax děti mě na to furt upozornujou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli se to nerozběhne, ozvěte se ještě jednou k nám na zákaznické oddělení, ať vám kartu na tuhle nabídku reaktivujou. A taky by to mohlo souviset s tou výlukou na budějovický hlavní stanici, odkud se tyhle programy odbavují. Teď celá stanice běží na záložní napájení, dneska v noci se to bude opět přepojovat na hlavní zdroj, takže se opět všechno vypne a všechno určitě správně znovu nenaběhne a budu muset některý věci oživit ručně. Čert mi byl tuhle rekonstrukci dlužen, bohužel udělat se to musí, programů přibývá, příkon a zátěž roste a bez úpravy a posílení napájení už by to dál nešlo provozovat.

Minimax má stejnou příčinu, včerejší výluka způsobila nějakou chybu na DCM, kterou bude muset opravit dálkově ajťák z Liky, která se nám o DCM a SAS stará. Ale vzhledem k dnešní druhý noční výluce se může nakumulovat ještě něco, tak to s ním budeme řešit až všechno najednou. Nemá cenu nad tím lkát, dalo se čekat, že při tak rozsáhlým zásahu nepůjde všechno úplně hladce, tak se ty mouchy holt postupně dovychytají.

Dětem zatím řekněte, ať se teď místo Minimaxu dívají na Jim Jam, Disney, Nickelodeony, CS mini nebo jinou dětskou stanici. Je jich tam dost.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 7:36 pm    Předmět: Citovat

díky za odpověd počkam do ponděli a pak si k Vám zavolam kdyby to nenaskočilo koukam že je to celkem masakr co vše musite kolem toho dělat moc tomu nerozumim místama nevim co řikate a to jem si myslel dřiv že se v tom trochu vyznam ještě jednou dik za odpověd joa koukam že jste tu na diskuzi taky furt v pohotovosti. Dětem dam raději nasobilku a vyjmenovana slova než ty jejich pohádky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ty HD programy nerozchodil tak vezmu modul a kartu a v ponděli před 15 hod tam budu u vas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 7:32 am    Předmět: Citovat

tak se mi rano ty HD programy ukazali a když jsem je přemačkal na jiny tak už jsou zas nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Bydlím Č.Budějovice Vltava, už dlouho byly u nás všechny programy OK, ale po nedávných změnách se zhoršil příjem všech HD programů ČT, Nova, Prima (občasné zakostičkování, chvilkové zamrznutí obrazu, u Primy i chvilkový celkový výpadek obrazu "nepodporovaný formát videa"). Někdy je to jednou za 10 min., někdy častěji, nelze vypozorovat závislost na době nebo jiných vlivech. Laicky to vypadá na slabší signál, než byl dosud. Doma jsem žádnou změnu vedení nebo zapojení neprováděl, kontakty jsem prošel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 10:50 am    Předmět: Citovat

Možné to bohužel je. Souvisí to s nedávnými přesuny a změnami u satelitních platforem Skylink a CS Link. Programy Nova HD, Nova sport HD, Prima HD a některé další změnily satelitní transpondér a hlavně formát z DVB-S na DVB-S2, modulaci z QPSK na 8PSK - tím sice satelitní provider navýšil kapacitu transpondéru, ale zase tyto parametry jsou mnohem přenosově náročnější a náchylnější k výpadkům a chybám při přenosu. Je to holt něco za něco... Confused
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:07 am    Předmět: Citovat

Díky za bleskovou reakci, nějakou takovou "zradu" jsem předpokládal, ale jde tedy o změnu trvalou a nezvratnou, což znamená, že se se zhoršenou kvalitou příjmu HD programů už budeme muset natrvalo smířit? Nebo s tím půjde něco udělat? Přece jenom u HD programů očekávám v naší kabelovce tu nejlepší kvalitu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:25 am    Předmět: Citovat

Těžko říci, čas ukáže. Zatím je to všechno příliš čerstvé a syrové, svůj podíl na tom může mít i kódovací systém Irdeto, který je sice pro providera "bezpečnější", ale vzhledem k jeho složitosti je to taky něco za něco. Obecně všechno, co je technicky složitější, komlikovanější a sofistikovanější, podle mého názoru bude vždycky i náchylnější k mžikovým chybám, výpadkům a podobným potížím. Zatím mě nenapadá nic, co by se momentálně dalo dělat, uvidíme...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com