Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD progamy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

mam měsíc zaplaceny HD programy a mohu říct že je to masakr a dost mě to za 120 kč měsičně zklamalo hlavně eurosport ten nefunguje každou chvíli a ted začal i HBO HD jestli tonepřestane zřejmě brzo HD programy zrušim a asi i HBO protože se na to da koukat jen v HD jenak je HBO ze špatnou kvalitou platim za to 37O kč a každou chvili to nemaka dik za odpověd budeli se to nějak lepšit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 6:06 pm    Předmět: Citovat

Informace pro účastníky o stávajících problémech s výpadky některých programů v Infoservisu Elsat zde:
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-3-13

Omlouváme se jednak za samotné současné problémy s výpadky a potíže s nimi spojené (vím, že je to velice nepříjemné), a zároveň i za to, že nějaká informace přichází až nyní. Protože však jsme nyní každý den s kolegy v terénu a děláme možné i nemožné, abychom našli příčinu potíží a odstranili ji, nemohu se naklonovat a zároveň sedět u počítače a psát odpovědi do jednotlivých témat. Takže zatím jen takto stručně a hromadně.

Pozn.: Kdybychom věděli, „co se děje“, bylo by už snadné příčinu problému odstranit a bylo by hotovo a vyřešeno. Bohužel tak jednoduché to není…
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 12:56 pm    Předmět: Informace – technické problémy s příjmem Prima HD Citovat

Informace pro účastníky – technické problémy s příjmem Prima Family HD
CS Link a Skylink řeší problém s Prima Family HD:


http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-3-15

K tomu bych si tedy dovolil konstatovat, že má původní domněnka zde uvedená, že problémy s příjmem Prima HD (a podle mě i Novy HD a možná i dalších programů) souvisí s přechodem na jiný satelitní transpondér (resp. změnu přenosových parametrů) a též s přepojením na nový uplink, byla zcela správná a opodstatněná.

Tudíž můžeme jen doufat, že Towercom vyřeší problém co nejdříve.
Z naší strany kabelového operátora jsme v tomto ohledu udělali vše, co se udělat dalo. Ostudný je ale podle mě fakt, že Skylink přiznal technický problém až nyní, když si začali masivně stěžovat jak satelitní, tak i kabeloví zákazníci. Až do dneška ale dělali mrtvého brouka a nám zbytečně přidělali spoustu práce Evil or Very Mad
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

Diky za vysvětlení četl jsem o tom ale nedokazal jsem si to přiřadit k tomu že to je vlastně problem všech všichni jedou s Astry co?? Asi prudim když si stěžuji ale v danou chvili mě to nasralo že to 3 dny blbne a nemohu koukat na to na co chci nejsem nějakej velkej divak ale když k tomu sednu chci to mit v poho mějte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com