Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Česká verze MTV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
atcr



Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

Ja osobne jsem se na tuto mutaci MTV tesil ale zklamala me kvalita obrazu.. Je to klip od klipu.. a kdyz si procitam jaky maj jednani .. Rolling Eyes Tak muzou bejt radi ze ma o ne nekdo vubec zajem ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 12:20 am    Předmět: Citovat

Zdravím a mám jeden dotaz. Už několik dnů mi nefunguje česká MTV. Znamená to, že jste ukončili testování této stanice v Českých Budějovicích? A pokud ano, jedná se o trvalé ukončení testu nebo pouze o jeho přerušení s nadějí, že se do budoucna tato stanice, ať už znovu ve formě testování nebo jako stálá součást vaší nabídky programů, objeví v síti Elsat? Děkuji předem za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 7:19 am    Předmět: Citovat

Ano, test byl alespoň pro dohlednou dobu trvale ukončen. Dle mých informací se zařazení do nabídky aspoň zatím nechystá, ten program je obsahově přímo katastrofální a finanční požadavky za jeho šíření jsou vyloženě nekřesťanské. Spíš budeme usilovat o zařazení programu Retro Music do nabídky, ale to je taky běh spíš na delší trať.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to je škoda, od září tam měly běžet nové díly hraného seriálu Nešika a také nové díly animovaného seriálu Crash Canyon, oba seriály jsem si zamiloval, ale je fakt, že s výjimkou několika hraných seriálů jsem na MTV zase nijak příliš často nekoukal, nicméně rozhodně mi bude v nabídce chybět a budu doufat, že se časem MTV, byť třeba znovu ve formě testu, do nabídky vrátí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 12:40 pm    Předmět: Citovat

No jo no, já tohle bohužel neovlivním.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

To je mi jasné, že to neovlivníte, to byl spíš takový smutný povzdech, že se k těm seriálům bohužel nyní už nedostanu legální cestou. Já samozřejmě respektuji rozhodnutí Elsatu, přece jen nemůžu chtít všechno, ale přesto nepřestanu doufat, že se jednou MTV do nabídky Elsatu vrátí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

Je to otázka peněz. Nechceme zvyšovat cenu a bez toho zase prostor na nějaký velký rozšiřování moc není.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 3:27 pm    Předmět: Citovat

A nebyla by třeba možnost přidat MTV do rozšířené nabídky nebo do nějakého zvlášť placeného balíčku? Myslím, že takový zvlášť placený balíček, ve kterém by třeba byly kanály Zone Reality, Zone Romantica a MTV by nemusel být úplně neatraktivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

To nevím, Reality a Romantica jsou stejný slátaniny jako MTV. Ale každopádně, to už nejsou otázky pro mě.

Rozhodně ale platí, že vytváření dalších kódovaných placených ballčků není jen tak, přináší to dost logistických a technických potíží a další finanční náklady. Navíc momentálně je problém s tím, že do některých měst máme vyčerpanou kapacitu propojovacích optických tras a pracuje se na jejich posílení, což nějakou dobu zabere.
A přidání MTV nebo jakýhokoliv jinýho programu do RN by nevyhnutelně znamenalo její zdražení. Což ředitel teď rozhodně nechce.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

Tak právě protože jsou ty tři stanice stejné slátaniny (někomu mohou tyto stanice naopak připadat atraktivní) a protože jsou si tematicky podobné, tak by z nich mohl být složen jeden zvlášťplacený balíček, ale to byl jenom návr, zkrátka momentální nápad.

Každopádně děkuji za Vaše dnešní reakce a sám jsem zvědav, jestli se ještě někdy MTV do nabídky Elsatu vrátí, protože pokud se nemýlím, tak například taková Joj Plus už taky byla minimálně jednou z testování vyřazena a nakonec se vrátila, tak třeba se podobného příjemného překvapení dočkám i u MTV.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com