Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zrušení vysílání programů dne 8.1.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knight



Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:17 am    Předmět: Zrušení vysílání programů dne 8.1. Citovat

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat proč došlo dnes k tak velkému omezení vysílaných programů v kabelovém rozvodu v ČB.
Zmizelo např. Dajto, Markiza HD, STV2, ZDF HD, ZDF Neo HD, ZDF kultur HD, TA3, Fashion TV a spousty dalších

Prosím též o informaci, kdy budou tyto programy navráceny, nebo čím budou nahrazeny.

Předem děkuji
Knight
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:17 am    Předmět: TESTY Citovat

Všechny interní testy byly včera přerušeny, resp. ukončeny a všechny testovací a zkušební pakety a programy byly vypnuty, protože to nařídil ředitel společnosti. Mě to štve, resp. spíš mě to mrzí kvůli účastníkům, ale moje maličkost toto bohužel nemůže nijak ovlivnit. Všechny případné připomínky, stížnosti či nadávky tedy nemá smysl adresovat sem, nýbrž přímo na vedení a žádané televizní stanice důsledně poptávat.

Testy měly v zásadě dvojí význam. V první řadě to samozřejmě byly technické zkoušky, měření a ověřování všeho druhu. V druhé řadě jsem je chápal jako šanci zpřístupnit alespoň části účastníků některé programy, které z nějakých, většinou technických důvodů nemohly být zatím zařazeny do oficiální nabídky, ale přitom u nich nebyla žádná kolize s autorskými právy a bylo možno je, byť třeba na omezenou dobu, takto neoficiálně zprovoznit nad rámec oficiální nabídky. Bohužel tato možnost nyní padla, a to v podstatě vinou části našich účastníků.

Jeden by očekával, že jestliže jakožto zákazníkovi se mi v digitálním multiplexu objeví některé programy navíc oproti oficiální nabídce, tak si je buď naladím nebo nenaladím, dívám se na ně nebo nedívám, ale především jsem rád, že tam jsou, aspoň po určitou dobu, a takříkajíc „držím hubu a krok“.
Bohužel místo toho si určitá množina našich účastníků neustále stěžovala, „že tohle tam najednou není, jaktože tohle tam je, jaktože tohle je tam a tam, kdo se tim má furt ladit“ a podobně – přestože oficiální a platná programová nabídka se měnila zcela minimálně nebo vůbec. Víceméně typické české frflání a brblání. Až se prostě ucho utrhlo a tohle je důsledek. A šmytec. Je mi líto.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 2:24 pm    Předmět: Citovat

Když už jste v tom "dělání pořádku", což takhle také konečně napravit již mnoho(!) měsíců trvající problémy s programy Viasat v analogu - prakticky se na to nedá koukat, jedním slovem hrůza.

Anebo snad analogová nabídka, není oficiální služba, za kterou si zákazníci platí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 6:54 pm    Předmět: Citovat

Dívat se na to dá, akorát to občas cukne. Ale o tom jsme už mluvili vedle - není jak to napravit.

Mmch, s analogem je víc práce a starostí než s digitálem.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Prý "občas to cukne"... Rolling Eyes
Rozpadá se obraz!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knight



Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za Vaší odpověď na moji otázku.

Jenom jsem se chtěl zeptat, zda občas někdo z vedení vůbec do tohoto fóra zavítá, či nikoliv? Zdá se mi, že je zde velmi široké forum přispěvatelů a přítomnost lidí z vedení by takto mohla pomoci k celkovému zvýšení spokojenosti se službami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 1:13 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že nikoliv. Není ničí povinnost sem chodit, natož něco psát a nejde k tomu někoho nutit. Já sem píšu z dobré vůle a chápu to jako službu zákazníkům, i když mě to stojí práci a čas. Takže případně použijte e-mailové kontakty uvedené na našem hlavním webu.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Reaguji na Knighta. Je mi to rovněž velmi líto Crying or Very sad , ale to je asi tak všechno co pro to mohu dělat. Ještě do předvčerejška jsem nabídku ELSAT považoval za nejlukratívnější v Jižních Čechách. Mám tuto kabelovku rád a z této nostalgie zůstávám i nadále připojen. Mám samozřejmě další možnosti své oblíbené programy sledovat, ale byl jsem na kabelovku ELSAT hrdý, jak skvělou nabídku v jaké kvalitě dokáže poskytnout. Tzv. OFICIÁLNÍ NABÍDKA je pojem poměrně relativní, neboť kromě promo smyčky, která běhá na analogu, který je již v podstatě na odchodu, se o ní OFICIELNĚ nikdo nikde nedopátrá. Maximálně, že Vám ji Tajpan přepošle na E-mail, možná budou mít na prodejně nějaký papírek, to nevím. Ani na jarních letácích poslední roky nic konkrétního nenajdete. Crying or Very sad Kdyby můj názor někoho urazil, tak se omlouvám, vím, že je to v podstatě jen plácání prázdné slámy a na špatném hrobě. Ale třeba se někdy zablýskne.... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:07 pm    Předmět: p. Plhoň a ostatní Citovat

Obšírnou reakci jsem vám poslal v odpovědi na váš e-mail.

Podstatné je, že vysvětlení, kterým jsem odpověděl id Knight, je skutečně pravdivé, do puntíku.

Co se týče programové nabídky, tzv. oficiální, prostě platí, že co je psáno, to je dáno. Naše nabídka je trvale k dispozici v našem Infokanálu, dále trvale v tištěné podobě na přepážce našeho zákaznického centra (ČB a Písek) a dvakrát ročně je uvedena na našich akčních letácích (na jaře a na podzim). Nebývá pouze na letácích pro některé "miniakce mimo pořadí". Všechny změny (nové programy, přesuny atp.) oproti těmto přehledům jsou pravidelně zveřejňovány v našem Infoservisu Elsat na našem webu. Myslím, že pokud si jakožto zákazník tento přehled založím a průběžně sleduju Infoservis, nemůže mi žádná změna utéct. A pokud je to vyloženě potřeba, protože někdo tento přehled třeba ztratí, e-mailem ho v pdf můžu zaslat já nebo mé kolegyně v zákaznickém oddělení, což běžně děláme.

Na našem veřejném webu volně ke stažení kýmkoliv odkukoliv nabídky být nemohou. Opravdu to nejde, věřte mi to a prosím - nerejpejte do toho.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com