Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

EPG

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZM



Založen: 6.5.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:18 am    Předmět: EPG Citovat

Ahoj, možná se to tady už dříve řešilo, ale chtěl bych se zeptat, proč u některých stanic v DVB-C režimu nefunguje EPG (informace o pořadech), např. u Očka Gold, Prima Zoom atd. V režimu DVB-T funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:55 am    Předmět: Citovat

Už jsem to tu popisoval dříve v nějakém tématu a nechce se mi to rozebírat znovu. Prostě v kostce - použitá technologie to neumí, nejspíš z důvodu softwarové chyby. Tehdy nebyla jiná k dispozici, tyto kazety už se nedělají, SW už se nevyvíjí a investovat statisíce do jiné technologie kvůli ptákovině jako EPG u pár programů nebudeme, to si nemůžeme dovolit.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
saix



Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 2:28 pm    Předmět: Citovat

Od včerejška EPG nefunguje u spousty dalších kanálů. Například DVB-C Nova HD ano, DVB-C Nova v běžném rozlišení už ne. Jedná se o chybu nebo to má něco společného se zmíněnou změnou technologie? (tohle se ale stalo až dlouho poté, co se to tu rozebíralo naposled)

Teď se nedá nijak rozumně nahrávat pořad z TV bez manuálního zadávání časů podle tištěného (nebo z internetu) TV programu.

Nahrávat HD verzi nechci. Je to stejně pro malou televizi v kuchyni a HD občas vypadává. Když na okamžik vypadne, rekordér pak už zbytek pořadu po výpadku nenahraje.

Jedno řešení je horší než to druhé Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 2:49 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak zaprvé u nás k žádné změně nedošlo a zadruhé, okamžitá kontrola ukázala, že nejde o žádnou spoustu programů, nýbrž že pouze přestalo jít EPG na Nově SD. Ovšem nikoliv kvůli našemu zařízení, nýbrž proto, že EPG nyní neobsahuje už příchozí signál Novy SD v muxu 2 z vysílače na Kleti. Zřejmě mají nějakou závadu na injektoru, ale to nemůžeme nijak ovlivnit. Ostatní novácké stanice v muxech 2 i 4 EPG normálně obsahují.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
saix



Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 3:17 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
nejde o žádnou spoustu programů, nýbrž že pouze přestalo jít EPG na Nově SD

Už včera si doma stěžovali že nejde nahrávat. Ještě před hodinou, když jsem to zkoušel, nešla ČT1, Nova ani Cool. U těch jsem si jist. To je kromě Primy většina toho podstatného. ČT1 a Cool už fakt běží. Asi s tím právě něco dělají. To jsem nemohl tušit, že se to takhle sejde v jednu chvilku, když už je to takhle druhý den.

Jsem se ptal slušně, kde by mohla být chyba, tak mě nechytej za slovo despoto Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com