Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Set top box Intek

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nekran011



Založen: 21.8.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:59 pm    Předmět: Set top box Intek Citovat

Dobrý den, pořídil jsem si tento set top box a spokojenost, ale vzhledem k tomu že "strýček Google" mně nechce dát určité informace rád bych se zeptal zde.

a) dle dostupných údajů z internetu byměl set top box fungovat pod platformou CUBI TV v programu Linux. Je možné zjistit o jakou linuxovou distribuci jde ?

b)otázka ohledně nahrávání - nahrávám na USB flash disk a zatím bez problému,ale nelze zjistit kolik vlastně ještě zbývá volného místa, . Při nezaplněné 8 GB flešce to hlásí v menu "Dokončené nahrávky" - 0 nahrávek zbývá méně než hodina, u 32 GB se to zvýší na méně než 4 hodiny. Zatím jsem na 8 GB nahrál v kuse asi necelé 3 hodiny a údaj méně než hodina tam byl stále. Jde mně o to s kolika hodinami záznamu (cca) tedy mohu počítat na 32 GB flešku, neboli pokud se video ukládá v linuxovém formátu kolik zabere 1 hodina záznamu např. v SD vysílání.

Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:21 am    Předmět: Citovat

S těmito dotazy se prosím e-mailem obraťte na našeho informatika pana Svobodu (svoboda(zavináč)elsatnet.cz), který se Inteky zabývá a jedná i s dodavatelem o úpravách software a souvisejících věcech. Já na tyto dotazy odpověď neznám.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com