Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DVB-C x STB CONAX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:23 pm    Předmět: DVB-C x STB CONAX Citovat

Dobrý den. Jsem v tomto absolutní laik. Jen bych rád věděl, když si pořídím Vámi inzerovaný DVB-C tuner Philips, zda budu s jeho prostřednictvím moci v budoucnu používat kódované programové pakety jištěné prostřednictvím STB CONAX. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 8:58 am    Předmět: Re: DVB-C x STB CONAX Citovat

plhon napsal:
Dobrý den. Jsem v tomto absolutní laik. Jen bych rád věděl, když si pořídím Vámi inzerovaný DVB-C tuner Philips, zda budu s jeho prostřednictvím moci v budoucnu používat kódované programové pakety jištěné prostřednictvím STB CONAX. Děkuji.


Promiňte, vašemu dotazu nějak nerozumím. Tuner Philips neinzerujeme, ani nic podobného. Našim zákazníkům pro příjem digitální nabídky, volné i kódované (právě spuštěný filmový paket) nabízíme Set Top Box (STB) korejské firmy Handan Co., Ltd., typ CV-5000 CINXi, který je vybaven DVB-C tunerem, integrovaným dekodérem Conax a CI slotem pro další dekódovací modul (např. Cryptoworks). Jak je tedy zřejmé, náš STB umí přijímat kabelovou DVB-C(nikoliv pozemní DVB-T) digitální nabídku, a to jak volně šířené pakety/programy, tak programy kódované. Společnost Elsat kóduje svůj filmový paket systémem Conax pomocí dodávané dekódovací karty.

Pokud jste v této oblasti laik, prostudujte si prosím tento text, který vás obecně seznámí s pojmem Digitální televize:
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Digitalni_televize.doc
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Dìkuji. Nedošlo mi, že zkratka STB je vlastnì ten Set top box, a mìl jsem pocit,že na elsatnet byl vystaven STB Philips - omylem jsem použil název tuner. Šlo mi o to, jestli s tímto STB bude výhledovì možné sledovat kódované filmové kanály prostøednictvím kabelovky ELSAT. Z Vaší odpovìdi myslím, že ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Děkuji. Nedošlo mi, že zkratka STB je vlastně ten Set top box, a měl jsem pocit,že na elsatnet byl vystaven STB Philips - omylem jsem použil název tuner. Šlo mi o to, jestli s tímto STB bude výhledově možné sledovat kódované filmové kanály prostřednictvím kabelovky ELSAT. Z Vaší odpovědi myslím, že ano.

Jak už jsem řekl, nabízíme STB Handan CINXi (nikoliv Philips) a tento STB je plně připraven pro příjem kódovaných filmových kanálů, které již byly spuštěny a jsou pro zájemce v naší digitální nabídce k dispozici v rámci našeho filmového paketu od 1. 5. 2007.
Další podrobné informace ohledně zprovozněného filmového paketu s filmovými kanály HBO 1 a 2, Cinemax 1 a 2 a erotickým kanálem pro dospělé Hustler TV budou k dispozici v průběhu dneška a zítřka na našem Infokanálu, na Infoservisu Elsat na adrese http://info.elsat.cz a samozřejmě v našem zákaznickém oddělení v tištěné formě nabídkového přehledu a ceníku.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com