Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lokality...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:27 am    Předmět: Lokality... Citovat

Zdravím,

na stránkách http://www.elsatnet.cz mě chybí(nenašel jsem) lokality v jednotlivých městech kde je možno přípojku(ať už kabelovku nebo internet) od Elsatu získat.

Nebylo by asi na škodu tam u každého města napsat v jakých lokalitách(na jakých sídlištích) je možná Elsat přípojka.

Včera se mě moje známá ptala, zda je u nich na sídlišti(Mír) v Č. Krumlově možnost přípojky. Slíbil jsem ji, že se podívám, ale nic jsem nenašel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Přehled lokalit v jednotlivých městech, kde je možno využívat služby spol. Elsat se na našich stránkách nachází - v sekci Kabelová televize - Podmínky.

Konkrétně pro rozvod Č. Krumlov jsou to lokality sídliště Za nádražím a Domoradice (Mír).

S ohledem na spuštění naší digitální a především kódované placené digitální filmové nabídky (zatím v Č.B.) se připravuje nová verze našich stránek, která bude spuštěna v nejbližší době. Nyní probíhá dolaďování, a přehled lokalit bude na nové verzi stránek též k dispozici.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com