Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

prekvapeni v digitalu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
postman.cb



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 1:55 pm    Předmět: Spokojenost Citovat

Zdravím.

Za mě osobně jsem spokojen jak s nabídkou,tak i technickou kvalitou služeb s tím spojených.
Dle mého Elsat dělá co může, aby jeho nabídka byla zajímavá cenově i zájmově programově.

Moje otázka na jarní akci je následná.
1. změny i v internetu?
2.když mám stávající set-top-box....bude možný výměna za nové typy?

Děkuji a přeji mnoho a mnoho úspěchů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 2:43 pm    Předmět: Re: Spokojenost Citovat

Moje otázka na jarní akci je následná.
1. změny i v internetu?
2.když mám stávající set-top-box....bude možný výměna za nové typy?



1. Nabídku Internetu moc nesleduju, ale co se ke mně doneslo, teď na jaře žádné velké změny nebudou, spíš možná jen nějaké menší úpravy (zvýšení) datových základů. Nějaké větší změny (úpravy) dat i rychlostí spíše až na podzimní akci.

2. Co se týče nových STB, zatím opravdu neumím odpovědět. Všechny tyhle podmínky (ceny boxů, případné výměny, pronájmy atp.) bude teprve připravovat a kalkulovat ředitel s ekonomem.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Laughing Laughing Závidím vám a obdivuji váš optimismus a jistotu, jak jednoduché, snadné, triviální a levné to všechno je, technicky, administrativně a ekonomicky Laughing

No nic, nevadí. Jak už bylo řečeno, nikdo nikoho přeci k ničemu nenutí.


Slovo levné a triviální jsem nepoužil.

Psal jsem pouze, že by to nemusel být až tak velký technický problém, nic více.

Jinak mi nemusíte nic závidět, to opravdu ne Very Happy

Byla to jen úvaha, slovo do diskuze.

Jmenuje se to tady ještě stále diskusní forum, že?...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

Jistě.

A v rámci diskuze ujišťuju každého, že takovéto hypotetické řešení JE docela hodně velký problém. Jak technický, tak administrativní, tak ekonomický a investiční.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maras 84



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Otavska 17. Ćeské Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 4:24 pm    Předmět: Eurosport 2 Citovat

Dobrý den na internetu jsem našel že bude od srpna Eurosport 2 v českém jazyce tady je odkaz http://www.digizone.cz/clanky/eurosport-2-startuje-v-cestine-1-srpna- s/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

Pokud Eurosport 2 opravdu v češtině na satelitu šířen bude, předpokládám, že jej do Rozšířené digitální nabídky též v této české verzi zařadíme místo současné verze mezinárodní.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marcel



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 7:52 pm    Předmět: Eurosport Citovat

V české verzi eurosportu odvádí při přenosech z cyklistiky skvělou práci komentátor Robert Bakalář.

Dokáže celou etapu (klidně 3hoďky) bez vystřídání prakticky v kuse mluvit. Samozřejmě fundovaně a hodně zajímavě a doufám, že přenosy s ním na Elsatu zůstanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Spíše se jedná o to, aby dále vydržel Bakalář, přece jen už má svůj věk.

Osobně, pokud mám mluvit za sebe, u sportovních přenosů, zvláště v živém vysílání, preferuji, pokud komentátoři nemluví pokud možno vůbec (čím méně, tím lépe) a je přenášen pouze snímaný zvuk z ruchových mikrofonů. Komentáře (někdy lepší, někdy horší) mě dost ruší a navíc někdy komentátoři plodí do mikrofonu takové slinty, že je to spíš k vzteku.

Nicméně to je samozřejmě věc osobních preferencí a vkusu, někdo má zase radši sportovní přenosy s doprovodem komentátora, to je jasné.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marcel



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:59 am    Předmět: Bakalář Citovat

Osobní preference jsou rozhodující, to je bez debat. Co se týče konkrétně cyklistiky a dlouhých etap, tak několikahodinový přenos např. z Tour bez zajímavého komentáře by byl podle mne dost fádní.

V případě doprovodu R.Bakalářem divák nevidí pouze záběry, ale postupně se dozví spousty aktuálních informací, a to nejen o průběhu samotného závodu, etapy, závodnících a stájích, ale i odborné perličky z konstrukce kol nebo pravidel, které pokud není vyloženě odborník nemá šanci jinak získat.

Je fakt, že někteři sportovní komentátoři různé přenosy divákovi akorát znepříjemňují. Tam kde by neměli mluvit mluví a naopak nebo plácají vol-viny (asi, že to jsou rychlokvašky a bez citu), ale R.Bakalář je starý zkušený kozák a na přenosech s nim to je vidět.

Cyklistiku na české verzi Eurosportu si bez něj nedovedu představit a doufám, že ještě dlouho oba, jak Eurosport, tak Bakalář, vydrží.Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

To je fakt, že opravdu zkušený, kvalitní komentátor může přenos zatraktivnit. Například Formuli 1 jsem dlouhá léta sledoval na ORF, protože komentátor Heinz Prüller je skutečný odborník a profesionál na svém místě.

Taky doufám, že Eurosport v české verzi i nadále vydrží, i když člověk nikdy neví, přece jen Česko je malý trh a v době krize se televize snaží ušetřit kde se dá, např. ORF bude rušit svůj program ORF sport. Uvidíme..
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maras 84



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Otavska 17. Ćeské Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

Dobrý den od včerejška co vypadlo axn scifi a axn crime tak nam znicehonic zacal kostickovat obraz ale je to jak obyvaku tak v detskem pokojiku ale jen u placenych kanalu jinak to do vcerejska slo bez problemu a cela nabidka v digitalu i analogu jde perfektne bez problemu dekuji za odpoved a nashledanou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

Těžko říci, zdá se, že se objevil vakl na jednom z ASI streamů a tento následně negativně ovlivnil zpracování dat na celé DCM. Všechny ASI vstupy jsem prošel, očistil a zkontroloval, teď už se to zdá OK, tak snad to vydrží...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maras 84



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Otavska 17. Ćeské Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za rychlou informaci už to jde perfektně děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:13 pm    Předmět: Nové programy volně v digitální nabídce Citovat

Nové programy volně v digitální nabídce

Upozorňujeme naše účastníky v Č. Budějovicích, Písku, Vimperku a Týně, že naše Základní, volně šířená digitální nabídka byla rozšířena o tyto nekódované televizní programy, které tímto také již budou šířeny v analogové i digitální podobě:

- seriálový a filmový kanál AXN z produkce společnosti SONY
- sportovní kanál Nova sport
- dětský kanál Disney Channel
- dokumentární kanál Spektrum
- filmový kanál CS Film
- dětský kanál CS mini

Program Nova sport je šířen v rámci DVB-C paketu J na tv kanálu SE 35 (418,0 MHz), v Týně na kanálu SE 28 (362,0 MHz).
Ostatní nově zařazené digitální programy byly přidány v rámci DVB-C paketů X a Y na tv kanálech SE 29 (370,0 MHz) a SE 30 (378,0 MHz), ale na rozdíl od zde šířených kódovaných programů z Rozšířené a Pay TV nabídky tyto programy nejsou kódovány! Tyto programy je možno volně přijímat v rámci naší Základní programové nabídky pomocí Set Top Boxů nebo televizorů s DVB-C tunery.

Nové programy se přiladí ke stávajícím buď automaticky v rámci "automatické aktualizace programů" nebo je nutno je naladit ručně buď kompletním Automatickým laděním nebo jen příslušné pakety Manuálním laděním. Symbolrate je jako obvykle 6900 a modulace QAM 64. Kmitočtový rozsah ladění od 130 MHz (130000 kHz) do 426 MHz (426000 kHz).
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hujer



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Výborne.
zrovna na AXN sem cekal ..

jen tak dál Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com