Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nova Cinema - páteční výpadek

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:30 pm    Předmět: Nova Cinema - páteční výpadek Citovat

Měl bych jeden dotaz, nebo možná spíše výtku. Dnes přibližně ve 13:32 hod. vypadl kanál Nova Cinema. Což by mi ani až tak nevadilo, kdyby co nejdříve zase naskočil. Jenže dosud je stále místo stanice Nova Cinema na obrazoovce jen nápis "Nabídka není k dispozici nebo je zakódovaná"... A to už takřka 2 hodiny. A vadí mi to o to více, že obraz a zvuk vypadli během seriálu Sunset Beach, který si už několik měsíců poctivě nahrávám a dosud jsem měl nahrané všech 93 odvysílaných dílů, ale po dnešku už to neplatí. Z 94. dílu mi chybí asi 10 minut a 95. díl nemám vůbec, takže seriál teď budu mít nekompletní. Proto se chci zeptat, proč nedošlo ihned k nápravě a Nova Cinema tak už nějaké 2 hodiny zůstává nedostupná? Vím, že když někdy v minulosti se na nějaké stanici stalo, že byla nedostupná, tak to bylo do několika minut napraveno, ale to se dnes nestalo. Prosím o vysvětlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Jen doplním, že Nova Cinema dosud stále nefunguje. Může mi někdo vysvětlit, proč to dosud nebylo napraveno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

V případě programu Nova Cinema došlo v pátek opět k nějakým systémovým problémům a softwarovým potížím s databází u jednoho z celorepublikových správců dekódovacích karet, který mj. spravuje i naše karty pro program Nova Cinema. K těmto potížím občas dochází, když správce karet karet posílá dálkově na karty přes satelit různé autorizační příkazy. To se děje jednak při prodlužování autorizovaného období pro určitý program na konkrétní kartě a také při různých promo a bonus akcích. Občas se bohužel stane, že při přijímání autorizačního příkazu a zápisu do paměti karty dojde k datové nespolupráci mezi kartou, dekodérem a satelitním přijímačem a buď přijímač zamrzne, nebo hůř, jako se stalo v tomto případě, se karta zablokuje a musí se ručně odblokovat a znovuzprovoznit, což nebývá úplně jednoduché a dle informace od kolegy se to podařilo až v nočních hodinách.

Chápu, že tyto výpadky jsou velmi nepříjemné, občas k nim dochází nejen u Nova Cinema, ale i u jiných kódovaných programů, ale z výše zmíněných důvodů úplně eliminovat nejdou. Také velmi dobře chápu, že je velice nepříjemné přijít o nějaký díl některého seriálu, také se na televizi dívám, a ne málo, a je mi velmi nepříjemné, když o nějaký díl přijdu. Za tyhle potíže se omlouváme, ale bohužel není v našich silách ani možnostech tyhle nepříjemné výpadky úplně vyloučit. A ujišťuji vás, že ze stejných důvodů přesně k těmto stejným problémům, výpadkům, zámrzům přijímačů a jiným potížím dochází i při individuálním satelitním příjmu.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com