Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CS FILM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kvetak



Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Vimperk

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 1:01 pm    Předmět: CS FILM Citovat

Na to se ale opravdu nedá dívat ! Nic horšího už tam snad opravdu dát nemůžete. Stani: to jsme dopadli co. Taipane, má vůbec ještě cenu bojovat za změnu ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

Vím, že se na to nedá dívat. Ale nerozhoduju o tom, co se zařadí, a ani o tom rozhodovat nechci. Vidíte sami, jak to pak dopadá - člověk je za amerického imperialistu, který nechce zájemcům dopřát bolševické totalitní skvosty.

Smysl za něco bojovat má vždy, nejen za programy v nabídce kabelovky. Možnost lobbovat (ať za to nebo za to) je jednak u našeho ekonoma p. Tichého, tak u ředitele p. Bárty. E-mailové kontakty jsou na našem webu www.elsat.cz. Je to stejné jako lobbying v politice.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tibore.maj



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 3:59 pm    Předmět: CS FILM Citovat

děkujem Předem za český kanál CS film moc už na to čekáme,,,fakt děkujem. pozdravem za 15 lidí z chocholy ul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
postman.cb



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 5:44 pm    Předmět: FILM + Citovat

Zdravím.
No já bych raději uvítal raději Film + místo CS Filmu, který vysílá opravdu filmy jen pro určitý okruh lidí,ale jelikož tady nejvíce řvou právě tyto lidé, tak ostatní mají smůlu.

Ale jak řekl Taipan, nikomu se nezavděčí.

Já jsem jednoznačně pro Film + , protože ten jistě ocení daleko větší okruh diváků a CS Film bych zařadil jako extra placený pro fajnšmekry.

Chtěl bych tímto poprosit zdejšího boha fóra ještě o zvážení.

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tibore.maj



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 5:36 pm    Předmět: CS FILM Citovat

nemám rád americký filmy,,,o vím taky že 50% lidí a uživatel elsatu taky uvítají CS FILM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Hm, taky bych chtěl mít takovýhle jasnovidný schopnosti. Moh bych si tím přivydělávat...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Já zase nemám rád novodobé americké a normalizačně-budovatelsko-totalitní české(slovenské) filmy... Very Happy

Líbí se mě stará "americká" klasika(Hitschock, B. Wilder,...) - tedy bych uvítal stanici MGM a vše co má kvalitu(i české).
Zajímavá je i stanice Filmbox.

Ostatní, se mě zdá (vč. nějakých HBO, Film+, atd.) jako stanice vysílající podřadný škvár, mnohdy nedosahující ani druhého, třetího písmena abecedy, ale zároveň uznávám, že jsem zřejmě "v menšině"...

Ovšem na druhou stranu, bylo by hezké slyšet, že Elsat je kvalitní kabelová televize, která staví především na kvalitě nabízených stanic a ne na prostém kopírování modni a bezduché TV zábavy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tibore.maj



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 7:01 am    Předmět: CS FILM Citovat

no hlavne že máme naděje že CS FILM od září bude v nabídce .a kdo nechce na to dívat,tak snad kabeloka elsat zlobit nebude,protože máme okolo 30 kanálu a další na setboxu a já dávám přednost na český-a slovenky filmy,,a jeto ne hezký jsem míchat poltiku. CS FILM JE SUPER KANÁL.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
postman.cb



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 12:10 pm    Předmět: Re: CS FILM Citovat

Tibore.maj napsal:
n CS FILM JE SUPER KANÁL.


Mluv za sebe.
Jak jsem psal výše.Klidně ať ho Elsat zařadí,ale jen jako prémiový kanál za poplatek.Protože tohle je přesně stejný jako Hustler TV - jen pro některý.

Ale pokud chce Elsat vyhodit prachy oknem jen aby uspokojilo minimum lidí,kteří holdují těmto filmů.

Pokud rvát peníze do nového kanálu,tak určitě jen do hojně sledovaných a ne pro tuto specifickou skupinu.

To už raději Filmbox nebo MGM než CS Film.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 4:19 pm    Předmět: Jen pro informaci Citovat

Jen pro informaci: za současné úrovně cen digitálních technologií je každé zařazení toho či onoho tv programu jakožto kódovaného prémiového zvlášť placeného kanálu do nadstavbové digitální nabídky X - násobně finančně nákladnější než zařazení téhož programu plošně do nabídky analogové.
Jak ohromné finanční náklady si vyžádal současný placený digitální filmový paket jsem uváděl již dříve. Toto je třeba brát v potaz, protože naše investiční možnosti nejsou neomezené.

A dále pro informaci: je to sice smutné a leccos to vypovídá o českém člověku, nicméně pravda je taková, že poptávka po tom CS filmu od našich zákazníků dlouhodobě X - násobně převyšuje poptávku po jakémkoliv jiném programu. Závěr nechť si udělá každý sám, ale taková je realita.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tibore.maj



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 6:59 pm    Předmět: CS FILM Citovat

Chci jen na záver poděkovat vám že CS FILM uvidíme září,,poltika jsem nepatří,,a já za kabelovku postivě platím a jsem zákazníkem od r,1992 a každý nový kanál mne potěší ,,CS FILM JE SPOMÍNKA NA MLÁDÍ,A NÉ NA POLTIKU ,,TAK PROSÍM NEMÍCHEJ ME DO TV-KANÁLU POLTIKU !PŘEDEM DĚKUJEM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
kvetak



Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Vimperk

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:03 am    Předmět: CS FILM Citovat

Ty vole, jestli chceš vzpomínat na mládí, tak se nech zavřít do uranových dolů, protože takhle na mládí bohužel vzpomínají stovky lidí v této republice. A k té politice. Vždyť ty filmy jsou všechny zpolitizovaný, copak mohli točit něco jiného než jim komunisti povolili? Tak co se pořád oháníš politikou? I já poctivě platím kabelovku a jsem zákazník od začátku a co. To jsme všichni. Dát tam program kvůli člověku, který chce vzpomínat na mládí (komunistické), to je síla. Nad tim by jste se měli ve vedení ELSATU zamyslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:42 am    Předmět: kvetak Citovat

S tím se plně ztotožňuju. I pro mě jsou tyhle totalitní filmy trpkou připomínkou bolševické minulosti této země a nejsou pro mě žádnou "příjemnou nostalgií a vzpomínkou na mládí", nýbrž bolestnou připomínkou hrůzy, temna a železné klece, v jaké jsme museli žít, a ani těch 17 let od revoluce to nijak nezmírňuje.

Bohužel ale smýšlení velké části obyvatel této postkomunistické země a jejich komunismem nasáklé uvažování je takové jaké je, nic s ním nenaděláme a bude se to měnit asi hodně pomalu a dlouho...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tibore.maj



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 10:30 am    Předmět: CS FILM Citovat

Kvetak: tady píšu slusný lidí já pro vás nejsem vole,a ani komunista,,mne osobne nic neudělaly jsem obyčejný člověk. a CZ FILM je soukr Very Happy omný kanál,tak jako i kabelovka Elsat,, CS FILM JE SUPER !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
kvetak



Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Vimperk

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 12:12 pm    Předmět: CS FILM Citovat

To je logika. To řekněte tisícům obyčejných lidí které vyhodili z práce, nedostali se na školu, prošli pracovními tábory nebo PTP atd. Z vašich slov jim musí být špatně. Vám prostě nic neudělali tak jsou dobří. Mluvil by jste stejně kdyby to postihlo někoho ve vaší rodině? Asi ne co? Jo a za to vole se celýmu Vašemu ÚV KSČ v Č.B. omlouvám. Měl jsem použít něco hrubšího. Zároveň se mi líbí, že používáte slovo / soukromá/, to se v těch filmech bude často vyskytovat, to měli komunisti rádi.
Taipane já to vzdávám, s blbostí se opravdu nedá bojovat. A na závěr bych chtěl vzkázat všem zákazníkům ELSATU, až se budou od podzimu rozčilovat, co to tam dali za program, ať si nadávají jen sami na sebe. Jen pár lidí je schopno sem napsat svůj názor a to je smutný. Kdyby se ozvali i jiní, mohlo to dopadnou třeba jinak. Ale to jsme prostě mi , nic neudělat ale pak nadávat. Toto je můj poslední příspěvek ohledně CS Filmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com