Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké by jste přivítali nové programy - HLASOVÁNÍ
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké by jste přivítali nové programy?
Public TV
2%
 2%  [ 1 ]
Film+
16%
 16%  [ 6 ]
MGM
11%
 11%  [ 4 ]
Film Box
25%
 25%  [ 9 ]
Sport 1
19%
 19%  [ 7 ]
National Geographic
16%
 16%  [ 6 ]
Animal Planet
5%
 5%  [ 2 ]
Zone Reality
2%
 2%  [ 1 ]
Zone Romantica
0%
 0%  [ 0 ]
Travel
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 11:07 am    Předmět: Jaké by jste přivítali nové programy - HLASOVÁNÍ Citovat

Jaké by jste přivítali nové programy v kabelovce ELSAT?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:52 am    Předmět: Re: Hlasování Citovat

Pěkné, bohužel nemohu přijít na to, jak hlasovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:53 am    Předmět: Re: Re: Hlasování Citovat

Sorry, už to naskočilo normálně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Jaksi postrádám v hlasování CS film.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kadluk



Založen: 2.5.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Připujuji se...CS Film v nabídce není?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

k CS Filmu: no tam je snad rozhodnuto, ne?.. ( http://www.elsatnet.cz/forum2/viewtopic.php?t=106&start=0 )

Navíc už tam nejde přidat více hlasování, to je maximum...(chtěl jsem tam např. přidat i Zone Club, Minimax.. ale už to nešlo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:34 am    Předmět: Citovat

Já osobně nevím že by bylo o CS filmu někde rozhoduto.Jestli vycházíte z diskuze,kde někdo jako taipan napsal že "pravděpodobně" bude v nabídce,tak už se nikde nepíše od kdy, za kolik a pod.A poznámka že by se do hlasování nevešel,to už je názor z dob před rokem 89,kdy jedna strana určovala co máme mít rádi a co ne.Je to nejdiskutovanější program a on se do nabídky nevešel,hm.Taipanova škola....holt zdejší neomezený despotický vládce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

honza napsal:
Já osobně nevím že by bylo o CS filmu někde rozhoduto.Jestli vycházíte z diskuze,kde někdo jako taipan napsal že "pravděpodobně" bude v nabídce,tak už se nikde nepíše od kdy, za kolik a pod.A poznámka že by se do hlasování nevešel,to už je názor z dob před rokem 89,kdy jedna strana určovala co máme mít rádi a co ne.Je to nejdiskutovanější program a on se do nabídky nevešel,hm.Taipanova škola....holt zdejší neomezený despotický vládce.


Já jsem z toho zase vyrozuměl, že ano.

Do hlasování se vejde max. současných 10 položek, to není žádný "názor z dob před 89" ale technický fakt(bohužel). Já sám to nijak neovlivním, neb jsem pouhý člen tohoto diskuzního fora.

Vycházel jsem z toho, že o CS-Filmu nemá cenu již hlasovat a také jsem byl nucen do toho hlasování oželet ještě další dva programy - Zone Club a Minimax, jak píši výše.

Nejlépe kdyby se k CS Filmu vyjádřil sám Taipan, pokud se situace změnila, nechť pak hlasování zruší a vymaže, a případně se vytvoří hlasování nové - již s CS Filmem(ale samozřejmě na úkor nějakého stávajícího, neboť jak se již zmiňuji, jde tam dát max. 10 položek)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

Jsem pro zavedení nového hlasování s CS Filmem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Akorát je smutné, že mezi 10 programů se nevešel nejdiskutovanější program,ale místo pro např.Travel nebo Public tv se našlo.Taipanův názor znám,ten by raději dal do nabídky Al-Džazíru než CS film.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

kojot napsal:
Jsem pro zavedení nového hlasování s CS Filmem


Zřejmě se tu vyskytují nechápaví jedinci, jeden mele něco o "89" druhý zase ani snad nečte o čem je tu řeč...

Znovu pro natvrdlé: z vlákna o CS Filmu bylo zřejmé(alespoň pro mne), že CS Film bude zařazen do nabídky Elsatu - proto se nevyskytl v hlasování.

Pokud by to např. Taipan (najednou) vyvrátil, ano, pak je možné toto hlasování smazat a vytvořit nové(ale ne už ode mě, ať si zkusí polemizovat s místnimi "rozumbrady" zase někdo jiný....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:42 pm    Předmět: Citovat

Vážený pane,jestli chcete někoho urážet o natvrdlosti,tak si laskavě přečtěte příspěvek Taipana z 23.7.kde napsal že "pravděpodobně" bude zařazen do nabídky KT. A ještě jsem nikde v nabídce nečetl,že už v ní je.A že máte totalitní názory hlavně Vy,to už vyznívá hlavně v tom, že se nevešel do těch zmiňovaných 10 Vámi zvolených programů. Takové hlasování si (s odpuštěním strčte do .....vy už víte kam).Je vidět že výsledku hlasování o CS filmu se bojíte a proto tam nastrkáte i takové programy,které nejsou ani v žádném tv magazínu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

Surprised Shocked Very Happy

Tak tom je síla!

(nesmysly)Nechávám bez komentáře a prosím Taipana aby toto celé vlákno vymazal - komplet prosím. děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:37 pm    Předmět: stani Citovat

1. Vše chápete zcela správně, a logicky v anketě CS Film není, neboť
2. jak vyplývá z výše a dříve zmíněného, program CS Film do naší analogové nabídky zařazen BUDE. A to cca od 1. října, místo některého německého komerčního programu, které jsou dostupné i v digitální nabídce. Potřebné přijímače a smart karty mám již připraveny ve skladu a smlouva na šíření je již s provozovatelem programu podepsána.
3. Jak už též bylo dříve několikrát jasně řečeno, taipanův SOUKROMÝ a SUBJEKTIVNÍ názor na úroveň některých programů nemá ŽÁDNÝ VLIV na to, který program bude do nabídky KT zařazen, pokud si ho zákazníci žádají a jeho zařazení je technicky a finančně schůdné.
4. Protože někteří jedinci jsou zřejmě poněkud pomalejší a na vedení si sedící, dle mého názoru nemá diskuze s nimi valného smyslu a jest ztrátou času, jak imho prokazuje vlákno v tomto tématu.
5. Z důvodů výše zmíněných je anketa imho optimální a v tomto složení vyhovující. Jen by možná bylo vhodné tuto anketu ještě doplnit další anketou s otázkou, o kolik korun (o 50, o 100, o 200, o 500 Kč měsíčně...?) jsou zákazníci ochotni akceptovat zvýšení měsíčního paušálního poplatku v závislosti na tom, jaké programy si do nabídky navíc v té první anketě naporoučejí... Wink
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kojot



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ahaaa tak v tom případě jsem pro film box a uděláte to nové hlasování s CS Filmem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com