Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MGM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

chcete, aby byl do programové nabídky zařazen kanál MGM?
ano
88%
 88%  [ 15 ]
ne
11%
 11%  [ 2 ]
je mi to jedno
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Napadlo mě, že by to mohla být i nějaká náhoda, že jsem zahlédl v digitálním vysílání MGM, ale spíše jsem doufal, že se Elsat konečně s provozovatelem MGM dohodl. Každopádně díky za vysvětlení, právě proto jsem se zeptal, abych se zbytečně netěšil. Tak snad to vyjde někdy jindy. A samozřejmě chápu, že vaše finanční možnosti jsou omezené a pokud je to pro vás (nebo spíše pro zákazníky, protože právě oni v konečném důsledku ten kanál zafinancují) finančně nevýhodné, tak to plně chápu. Tak se tedy zatím spokojím s HBO a Cinemaxem, tam jsou taky dobré a zajímavé filmy (a samozřejmě i seriály) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:29 pm    Předmět: Eorosport HD Citovat

Mě se při přeladění právě včera EUROSPORT HD ztratil, nevím, jestli při ladění nedělám chybu. Lokalita ČB, STB 7000. Taky se mi trochu jinak seřadily skupiny. Bylo jich pět, teď STB vidí pouze tři - ASTRU1, ORS DVB-T ON a KTUO.ANIXE HD a ASTRAHD+ je krásná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:06 am    Předmět: freddy Citovat

Ale ano, to je přesně ono - o to jde. Potřebujeme od provozovatele MGM dohodu a smluvní souhlas s tím, aby program MGM mohl být v kabelovém rozvodu šířen jako součást kódované placené nadstavbové digitální nabídky, tak jako třeba zmíněné HBO a Cinemax. Tak, aby tento program přijímali jen ti zákazníci, kteří o něj budou stát, kteří si jej předplatí, a abychom i my jakožto kabelový operátor odváděli provozovateli MGM poplatky jen za zákazníky, kteří mají program předplacen a kteří jej skutečně sledují. To je cesta, která je pro nás i pro naše zákazníky schůdná, ale bohužel zatím v tomto směru se s MGM nepodařilo dojít k dohodě. Jejich dosavadní striktní požadavek na zařazení do plošné analogové nabídky je pro nás neakceptovatelný, protože by se zvýšil měsíční poplatek za Základní nabídku o 20 Kč, což nyní nepřipadá v úvahu. A kromě toho MGM je program víceméně tématický, pro zájemce, o nějž spousta lidí nestojí, protože na něm dávají jen starší filmy, které pro mnoho lidí nejsou vůbec atraktivní.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:10 am    Předmět: plhon Citovat

Program Eurosport HD byl v digitální nabídce šířen pouze neoficiálně,
zkušebně a po omezenou dobu, několikrát jsem to zdůrazňoval. Momentálně již šířen není. Jednání s provozovatelem Eurosportu stále probíhají, ale zatím zatím nebylo dosaženo dohody na oboustranně akceptovatelných podmínkách pro uzavření smlouvy na licenci pro šíření tohoto programu v kabelovém rozvodu.

Nicméně i tak platí, že Eurosport HD nebyl z nabídky odstraněn námi, nýbrž jeho satelitním distributorem, který jej přesunul na jiný satelitní transpondér. V souvislosti s těmito přesuny programů bohužel hrozí i další potíže s programy, které zatím nemá smysl rozebírat, ale rozhodně je bude třeba nějak řešit a bude to obtížné Sad
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:23 am    Předmět: Re: freddy Citovat

taipan napsal:
Jejich dosavadní striktní požadavek na zařazení do plošné analogové nabídky je pro nás neakceptovatelný, protože by se zvýšil měsíční poplatek za Základní nabídku o 20 Kč,


Tak tohle bych bral všemi deseti! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:47 am    Předmět: Citovat

Nám by to pochopitelně taky nevadilo, ale bohužel nyní, v době krize a ekonomických potíží lidi otočí každou korunu desetkrát a nejsou ochotni platit nic navíc. I když si myslím, že by lidi ušetřili mnohem víc, kdyby mnozí přestali například kouřit a pít alkohol. Ale to je věc osobních preferencí.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maca



Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 5:58 pm    Předmět: Re: freddy Citovat

stani napsal:
taipan napsal:
Jejich dosavadní striktní požadavek na zařazení do plošné analogové nabídky je pro nás neakceptovatelný, protože by se zvýšil měsíční poplatek za Základní nabídku o 20 Kč,


Tak tohle bych bral všemi deseti! Smile


No vidíš a já ne.Protože na televizi koukám opravdu zřídka.Proto nějak ani nechápu jak někdo potřebuje mít tv v HD kvalitě,když v té bedně stejně není na co koukat Laughing Kabelovku mám hlavně kvůli internetovému připojení.

BTW nekouřím a nechlastám,ale každá kačka je dobrá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

To je přesně to, co říkám. Zákazníci mají různé preference a různá přání a my musíme brát ohled na všechny. I když samozřejmě nelze vyhovět všem ve všem.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

Tak je pravda, že mě by těch 20 Kč navíc za kabelovku nevadilo, pokud by to znamenalo, že v nabídce bude MGM, protože jak už jsem se zmínil výše, MGM je jediný filmový kanál, který mi v nabídce Elsatu chybí, takže těch 20 Kč bych si za něj rád připlatil. Ale chápu, že ne každý to vidí stejně jako já, a proto mě velmi mrzí, že provozovatel MGM požaduje zařazení jen do analogové základní nabídky. Ale když už si připlácím i za rozšířenou digitální nabídku a za HBO a Cinemax, tak proti té částce, kterou teď platím, je 20 Kč relativně malý obnos. Každopádně rozumím Elsatu, že nechce jít do rizika se zvyšováním poplatku za základní nabídku, když tento poplatek se zvyšoval nedávno, teď nevím přesně jestli to je jeden nebo dva roky zpátky. Ale prostě mě mrzí, že v současnosti je tohle neřešitelná situace, snad se provozovatel MGM brzo umoudří a tenhle kanál budeme moci v budoucnu sledovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:31 am    Předmět: Citovat

20Kč navíc za další program je zanedbatelná částka, kterou snesou úplně všichni - i ti co se dívají na TV jen občas i důchodci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

Což o to, 20 Kč je opravdu zanedbatelná částka, chápu však stanovisko kabelovky, a to nejen vzhledem k hospodářské krizi, ale i s nastupující digitalizací, kde konkurence slevňuje satelitní soupravy, které si občané pořizují v domění, že již nikdy nic nebudou muset doplácet, signál vysílájí telefonní i internetoví operátoři a každý slibuje HORY-DOLY. Proto se určitě i Elsat musí chovat operatívně a být konkurence schopný předevšív ve vztahu nabídka/cena. Je to jen názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

Vím. Ale právě proto, že se všude nabídka rozšiřuje, tak 20Kč za další (kvalitní) kanál navíc je opravdu snesitelné pro všechny.

Jak už jsem tady někde psal, nejideálnější by bylo, kdyby si každý mohl vybrat programy které chce přijímat a za takové by platil. Ale asi je to utopie či hudba vzdálené budoucnosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že reálně je 20 korun snesitelných pro všechny. Jenže problém je v tom, že si to málokdo umí přiznat. Když vidíte, jaké scény jsou lidi schopni dělat a volit tu odulou bradavičnatou kreaturu kvůli 30 korunám regulačního poplatku u doktora (které mimochodem beze zbytku plní svůj účel), pak je z toho asi zřejmé, jaké jsou reálné možnosti nějakého zdražování. A obzvlášť teď, kdy se všude omílá slovo krize.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Už jeden rok tu nikdo nenadhodil téma filmového kanálu MGM, tak myslím, že nastal čas se opět zeptat, jestli je nějaká naděje, že se v brzké době (do konce roku) tohoto filmového kanálu dočkáme. Znovu zopakuji, že tohle je jediný filmový kanál, který mi v nabídce Elsatu chybí a určitě nejsem jediný zákazník, který by ho přivítal, klidně i v placeném paketu. Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

Napište řediteli. To je jediná odpověď, kterou tady můžu dát.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com