Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chyby u programů v kabelovce Elsat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ája



Založen: 26.9.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.Ještě bych se chtěl zmínit o jedné poruše a to na programu Nova HD,která se projevuje na LCD Philips.Čas od času začne kostičkovat obraz ale jen pár sekund.Při kostičkování se obraz jen lehce seká.Zajímalo by mě zda je problém v TV,STB nebo se závada projevuje i u vás?

Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tommick



Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 8:17 pm    Předmět: Rušení TV Prima a dalších programů Citovat

Zdravím, to rušení je někdy opravdu zásadní, zrovna nyní, kdy posílám tento příspěvěk je ušení TV Prima natolik nepříjemné, že to asi přepnu ... podobně, ale ne tak intenzivně je rušena stanice CT24, Markýza, ARD, VH1, ale ta Prima je docela nepříjemná, je to tam nejvíc vidět.

Ať to vysvětlujete jakkoli, fakt je, že je tu problém ... a zřejmě nejsem jediný, kdo jej zaznamenává ...

Ať k nám technik klidně zajde, jelikož signál nejde nijak vyladit, mám pocit, že to jde brát jako reklamaci, a trošku mi není jasné, proč se to někde projeví a někde ne, když říkáte, že tyto problémy nezaznamenáváte a my je očividně vidíme, také mi není jasné, proč se tak děje, když se signál vede stíněnou kabeláží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 11:07 am    Předmět: aja Citovat

Nejedná se o poruchu, a to ani na vašem televizoru, ani na našem zařízení. U HD programů, a zvláště u programu Nova HD, k občasnému mžikovému zakostičkování v části obrazovky občas dochází a je to normální a nejedná se o závadu. Již dříve jsem se o této věci rozepisoval v některých tématech, důvody, proč k tomu dochází, jsou nejasné a může jich být více dohromady. Obecně lze říci, že proces zpracování a distribuce HD programů ze studia až k uživateli je mnohem složitější a technologicky a výpočetně náročnější a je tudíž náchylnější na drobné výpadky.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Dnes rušení(někde dokonce silné) na těchto programech v analogu: ORF1, ORF2, Hallmarkt, AXN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 1:39 pm    Předmět: Citovat

Dnes se silné rušení znovu objevuje v analogu: ORF1, ORF2, ČT4, NOVA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hujer



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

dobry den,

neni nejaka chyba u programu AXN v digitalu v Písku?
nejak stb nechce tento kanal "pustit"

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hujer



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

tak již to vypadá OK Smile asi netreba resit ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oryx



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 7:22 am    Předmět: Citovat

Ve vimperku se sekají a kostičkují kanály Nova HD a MTV cz Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oryx



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 12:29 pm    Předmět: Citovat

Už je to OK Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 3:53 pm    Předmět: Porucha Citovat

Podle mých informací je včerejška nějaká vážná havárie u našeho pronajímatele digitální datové optické trasy mezi ČB a Pískem a ČB a Vimperkem. Problém zatím stále trvá, provozovatel čeká údajně na nějaký switch z Prahy, data zatím běží na nějakém provizoriu a tok se nechová optimálně. Doufáme, že pronajímatel trasy problém vyřeší co nejdřív, protože je to velmi nepříjemné pro nás i pro naše zákazníky. Bohužel též jakožto jeden ze zákazníků pronajímatele trasy tuto záležitost víceméně ovlivnit nijak nemůžeme. Kompenzace budeme vymáhat až následně.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě, co se to dneska děje s placenými programy. Napřed jsem si odpoledne kolem půl čtvrté zapnul na české stanici Sport 1 tenis a tam po zhruba 10 minutách zamrzl obraz. Potom jsem se chtěl od osmi dívat na HBO na premiéru filmu Milenec je zločinec a byly tam šílené problémy se signálem, HBO takřka vůbec nefungovalo. Zkusil jsem to přepnout na HBO2, které fungovalo normálně, pak jsem to vrátil na HBO, tam šel signál pár vteřin a pak to zase zamrzlo, a takhle se to opakovalo pořád, takže na HBO se nedalo vůbec koukat a já měl zkažený sobotní večer. Musím říci, že jsem se sám sebe ptal, proč si vlastně HBO platím, když si musím v sobotu večer vystačit s nějakým filmem z mých soukromých zásob. Fakt mě to opravdu vytočilo, doufám, že tento výpadek co nejdříve vyřešíte, zítřejší nedělní premiéru na HBO bych si opravdu rád vychutnal bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

Stejně jako včera, tak i dnes se nedalo na HBO a HBO Comedy vůbec dívat (opět stejný problém jako včera, chvilku to funguje, zhruba po 15 vteřinách obraz zamrzne a pak se to rozběhne, jen když na chvilku přepnu na nějaký funkční program, jenže pak když se vrátím na HBO, tak to zase funguje jen nějakých 15 vteřin a zase to zamrzne), a přitom HBO2, Cinemax i Cinemax 2 fungujou bez nejmenších problémů. Prosím o co možná nejrychlejší nápravu a o uspokojivé vysvětlení, proč zrovna premiérová stanice HBO nefunguje a reprízová stanice HBO2 funguje bez nejmenších problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildapilda



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Vimperk

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

Já měl celý víkend problémy s programy Disney channel a CSfilm. Oba se hlásili jako zakódované, takže dcerka měla ráno po pohádkách Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildapilda



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Vimperk

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 8:32 am    Předmět: Citovat

Dostal jsem vyjádření ředitele Elsat:

Vážení uživatelé rozšířené nabídky a nabídky zvlášť placených programů.
Velice se omlouváme za problémy s ditribucí rozšižujících a zvlášť placených programů v digitálním formátu v posledních dnech. Závada je způsobena vážnými problémy na síti ČD-Telematika, jejíž prostřednictvím jsou naše sítě v jednotlivých městech propojeny. Nejedná se tedy o závadu přímo na naší technologii. Na odstranění problému se velice intenzivně pracuje. Předpokládáme vyřešení celé záležitosti během dnešního dne. Je pochopitelné, že Vám poskytneme finanční kompenzaci ve formě slevy na naše služby, o které Vás budeme po vyřešení celé záležitosti informovat.
Ješte jednou se Vám velice omlouváme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Je možné, že tento problém, který jsem též včera večer doma zaregistroval, také nějak souvisí se zmíněným kolapsem optické sítě ČDT. Na jeho odstranění od minulého týdne pracují informatici tří firem, včetně naší. Problém je, že optická síť ČDT se hroutí a nikdo neví proč. Informatici tudíž ve všech možných nastaveních na různých zařízeních dělají psí kusy, aby odhalili příčinu kolapsu, a je možné, že při tom nechtěně došlo i tomuto problému s programy HBO, resp. jejich zamrzáním po určité době. Zdá se, že se bude jednat o problém s dekódováním, ale "uspokojivou odpověď "poskytnout nemůžu, protože ji bohužel zatím neznám. Od včerejška navíc došlo ke zhoršení ve smyslu, že zmíněné zamrzání po 15 vteřinách nastává i na Cinemaxu 2 a HBO HD nejde vůbec Sad Kdybychom vždy po objevení nějakého problému či závady ihned znali jeho příčinu a ihned věděli, co udělat pro jeho odstranění a vyřešení, byla by to krása, ale tak to bohužel nefunguje Sad
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
Strana 2 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com