Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chyby u programů v kabelovce Elsat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mimacka



Založen: 31.3.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 7:55 pm    Předmět: Univerzal Channel Citovat

Od čtvrtka 29.3. až po dnešní den 31.3. dochází v průběhu vysílání k častým poruchám zvuku a obrazu - obraz se zasekne,vypadne zvuk a vzápětí se obraz rozloží na kostičky.Film pak pokračuje se zvukem jako po přeskočení časového úseku za daný úsek trvání poruchy a tím se pořady stávají nesledovatelné.Tato popsaná porucha se však vůbec neprojevuje v úseku vysílání reklam a upoutávek !!!
Jedná se o kabelovou televizi ELSAT ze signálem pro Týn nad Vltavou. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kolls



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: MÁJ Č.B.

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 5:30 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,dnes jsem zjistil že v digitální nabídce nefungují programy Animal Planet a Discovery,v seznamu jsou ale nejdou.Přeladit jsem zkoušel,beze změny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 7:34 am    Předmět: Citovat

Dle včerejší večerní důkladné kontroly všechny programy fungují tak jak mají, v analogové i digitální nabídce, včetně AP a Discovery.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ladman



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 73
Bydliště: České Budějovice - Máj

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

Nejde ČT HD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 7:57 pm    Předmět: Citovat

Viz zde:

http://www.elsatnet.cz/forum2/viewtopic.php?t=334&start=90
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer, rád bych se zeptal na jednu věc. Když zapnu na set-top-boxu českou MTV, tak mi to napíše že signál není k dispozici, ale přitom v rámci DVB-C na mém televizoru česká MTV funguje bez problému. Už jsem zkoušel i set-top-box znovu naladit, ale česká MTV tam pořád nefunguje a pořád to píše, že signál není k dispozici. Tak jsem se chtěl zeptat, v čem je problém, protože ostatní stanice mi na set-top-boxu fungují bez problému. Děkuji předem za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saix



Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

MTV v nabídce oficiálně není, nebylo a myslel jsem že už nejde ani naladit. Zajímavý, že ti někde ještě jde Idea

Co mě trápí víc, u pár dní neběží ČT HD. Po těch změnách co byly jsem ji přeladil, protože neběžel zvuk, ale to už je pár týdnů tuším. Teď vypadla úplně. Zkusil jsem ji na jedné televizi znova naladit, ale už ji to vůbec nenašlo. Na druhé jsem to nechal, ale stále hlásí žádný signál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 3:19 pm    Předmět: Citovat

Ale set-top-box mi MTV naladil bez problému, a to jak ve čtvrtek, tak i včera, akorát je to bohužel bez signálu. Nicméně jsem rád, že mi MTV funguje alespoň v DVB-C a doufám, že ještě nějakou dobu fungovat bude, protože tam mám rozkoukaný animovaný seriály "Crash Canyon" a "Beavis a Butt-Head".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saix



Založen: 16.2.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 3:26 pm    Předmět: Citovat

Zvláštní, mně MTV na DVB-C vypadlo už před pár týdny a myslím, že už tu někde bylo oznámeno, že MTV do nabídky oficiálně nezařadí a původní kanál byl pouze pro "testování". Možná, že se dá stále naladit, jen v jiném packetu/frekvenci. Než si ale zase rozladím televizi (systém packetů mně leze na narvy Very Happy), radši bych chtěl slyšet, že tomu tak skutečně je, jenže páč to není oficiální, stejně se asi nic nedovím Very Happy

Jinak ten ČT HD problém se týká Písku, nějak jsem to zapomněl poznamenat. Nevím koho všeho se to týká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Tak abych se přiznal, tak já ani netušil, že MTV by mělo z nabídky zmizet, to je pro mě nová informace. A je zvláštní, že Tobě MTV z DVB-C vypadlo a já ho tam pořád mám, jediné co mě napadá je, že v Budějcích MTV zůstalo a v jiných městech z nabídky vypadlo. Ovšem také je pravda, že můj televizor Sony Bravia si provádí v DVB-C aktualizace úplně sám, takže kdykoliv se objeví v nabídce nějaký nový kanál nebo pokud jsou nějaké změny v parametrech programů, tak můj televizor to automaticky objeví a naladí a já se nemusím o nic starat, takže je možné, že můj televizor objevil i na nějaké neznámé frekvenci kanál MTV. Každopádně dokud mi MTV funguje, tak jsem spokojen, protože bych se s tímhle kanálem nerad loučil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 8:30 am    Předmět: Citovat

1. ČT 1 HD (ČT HD) - informace v Infoservisu Elsat zde:
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2012-5-23
V rozvodech Č. Krumlov a Kaplice bude nový stream spuštěn dnes.

2. MTV (českou ani žádnou jinou verzi) v naší nabídce NEMÁME. A dokud bude provozovatel za tento program s tím strašným obsahem požadovat tolik, kolik požaduje, ani mít nebudeme. V rozvodu v ČB běží pouze dočasný interní test, který není součástí naší nabídky. Tento test byl nyní přesunut na kanál K 37 (602 MHz) a změněna modulace na QAM 256, za účelem ověření stability v pásmu UHF při náročnější modulaci. Toť vše.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marcel



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 5:47 pm    Předmět: progr.nabídka Citovat

Tak jsem na základě tajpanovy informace updatoval seznam kanálů a s uspokojením mohu konstatovat, že vše šlape tak, jak bylo avizováno. V digitálu stand.nab. v ČK přibylo kromě ČT 4HD několik dalších nových kanálů a spokojenost je tudíž maximální.

Elsat ruleees.....Smile

miroo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer, mám jeden dotaz. Je možné nějak předcházet výpadkům signálu TV stanic, např. během bouřek? Dnes jsem se totiž dost naštval a vytočil, když zhruba ve 21:39 hod. vypadl signál stanice AXN Crime. Celý týden se netěším na nic jiného, než až uvidím další díl mého velmi oblíbeného seriálu Internát, který běží jednou týdně, a když dnes poté, co bylo z dnešního dílu odvysíláno zhruba 54 minut vypadl signál, tak jsem nepříčetně zuřil. A to z toho důvodu, že: zaprvé AXN Crime je placený kanál a tedy očekávám, že k podobným výpadkům docházet nebude, a zadruhé že tenhle díl se v dohledné době už na obrazovce neobjeví a bude trvat minimálně nějakých pár měsíců, než ho bude AXN znovu opakovat, a tím pádem jsem přišel o nějakých 25 minut seriálu a při příštím díle se budu velmi složitě orientovat v ději. Takže by mě zajímalo, jestli lze těmto výpadkům předcházet, protože tohle byl pro mě velký nápor na nervy a nechtěl bych to znovu prožít. Děkuji předem za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 10:24 pm    Předmět: Citovat

Ne, není. Pokud je nad hlavní stanicí takováto dnešní apokalyptická bouřka jako při konci světa, s hustou oblačností, vysokou mnoho kilometrů, signál ze satelitu, který přichází z výšky 36000 kilometrů, prostě zmizí a nikdo si ho z prstu nevycucá, ani kdyby přijímací paraboly měly rozměry jako v Arecibu a nikoliv 120 - 200 cm, jako je máme my. Občas prostě dojde k situaci jako tato dnešní, že povětrnostní podmínky příjem ze satelitu znemožní a je třeba počkat, než se signál obnoví.

Jestli vám to pomůže, pro mě tyhle bouřky jsou taky velký nápor na nervy, ale ne kvůli nějakému televiznímu pořadu, nýbrž proto, že trnu hrůzou, aby nějaký masivní blesk nezasáhl přímo střechu hlavní stanice. To bychom si od televize odpočinuli na dost dlouho, to mi můžete věřit, a žádné hromosvody ani uzemnění by to nezachránily.

Jestli je ten seriál tak zásadní, pošlete mi mailem přesný anglický název, číslo řady a číslo epizody (např. s02e15) a já vám to stáhnu z Internetu a vystavím ke stažení.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za rychlou odpověď. Já samozřejmě chápu, že vina není na vaší straně, proto jsem svou otázku koncipoval tak, jestli já jako koncový zákazník mohu udělat něco proto, abych výpadkům signálu předešel, například pokud by pomohla koupě nějakého lepšího set-top boxu nebo nějakého lepšího kabelu tak bych do toho určitě šel, protože moje nervy při každém takovém výpadku dostávají řádně zabrat.

Ano ten seriál v tuto chvíli docela zásadní je, protože ho sleduji už čtvrtým rokem (každý rok AXN vysílá v premiéře dvě série) a nyní už běží konečně poslední série a tím pádem i poslední díly a blíží se závěrečné rozuzlení. Nicméně já už jsem si tento díl stihl dnes večer stáhnout v originálním španělském znění a dokoukal jsem ho, přičemž španělština sice byla docela na překážku, ale dalo se tak nějak selským rozumem odvodit, co se tam asi děje.

Takže ještě jednou děkuji za odpověď a prostě mi nezbude, než se smířit s tím, že čas od času se nějaký ten výpadek objevit může.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Další
Strana 5 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com