Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

digitální vysílání v Písku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roy



Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:42 pm    Předmět: digitální vysílání v Písku Citovat

Chtěl jsem se zeptat, kdy bude v Písku obnoveno digitální vysílání paketu F, které je již delší dobu z důvodů nízké kvality signálu mimo provoz? - viz "Paket F (DVB paket českých celoplošných stanic) Nova TV, Nova Cinema, Prima TV, Prima Cool, TV Barandov Paket F je z důvodu nízké kvality přijímaného signálu dočasně vypnut".
Koupil jsem si set-top-box zejména kvůli sledování výše uvedených stanic a ony již několik týdnů nejdou. Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fogy



Založen: 3.9.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:11 am    Předmět: Nový kabelový digitální paket A a související změny a přesun Citovat

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2009-9-8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roy



Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 1:03 pm    Předmět: Re: Nový kabelový digitální paket A a související změny a přesun Citovat

Fogy napsal:
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2009-9-8


No o tom samozřejmě vím, ale Paket F v Písku nejde, jak již jsem psal, několik týdnů a tato informace byla zveřejněna až dne 8. 9. 2009. Po přečtění této informace jsem se samozřejmě snažil set-top-box naladit, bohužel signál není k dispozici. Proto jsem také vznesl dotaz, zda už je to v Písku funkční či ne. Moje otázka tedy zní, zda již je v Písku zprovozněn paket A obsahující české stanice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scholy



Založen: 6.9.2009
Příspěvky: 13
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Bydlím v Písku na Jihu a digitální programy ČT,NOVY,PRIMY,atd. jsem přeladil už v sobotu 5.9 a od té doby co jsem si je naladil tak fungují bez problémů.Jen je problém s kanálem ČT HD,který od té doby nejde už potřetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roy



Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

Tak už se mi to podařilo naladit. Dělal jsem chybu v nastavení modulace QAM 64. Ladil jsem to nesprávně s modulací QAM 128. Takže teď už je to OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fogy



Založen: 3.9.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 9:36 am    Předmět: Výpadky digitalního paketu A - CZ Citovat

Mám problém s výpadky digitálního paketu A (NOVA TV, NOVA Cinema, PRIMA TV, TV Barrandov, PUBLIC TV, Z1 TV, PRIMA Cool). Naposledy dnes 5.10.2009 mezi 9:00 - 10:00 hod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com