Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD PROGRAMY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robil111



Založen: 4.11.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Trhové Sviny

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 9:15 pm    Předmět: HD v T.Svinech Citovat

Bude vůbec někdy HDTV ve Svinech?Nějak nás o této síti neinformujete.Prosím o odpověď,jen nepište Vaše oblíbené o kufříku s penězi.Díky nástupu DVB-T(zdarma zatím 11 SDprogramů CZ)nabídka HD by určitě snížila odliv zákazníků a Vašich příjmů. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Němeček



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 2:27 pm    Předmět: Re: HD PROGRAMY Citovat

pavel bohonek napsal:
Zajimalo by mne jestli bychom byli vyslyseni a sestavili svůj paket HD na prani zakazniků.Navrhuji HD paket-HBO,FILM BOX,NOVA SPORT,STV3,EURO SPORT. NOVA SPORT dnes zahajila vysilani z ASTRY G.Pridejte se kdo ma zajem o HD programy a zkusme je sestavit.Detske programy bych nechal volne,myslim ze by to nebylo spatny pro nas zakazniky ani pro ELSAT.Dekuji vsem za odpoved.


Souhlasím. Co se týče současné nabídky HD programů, je situace dost špatná. Programy jako Nova sport HD a Eurosport HD zmizely před půl rokem(vím že to bylo jen testování)a stále se nic neděje. Myslím si, že by se nás našlo poměrně hodně, kdo by si byl ochoten připlatit za HD paket.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den. Nevim, jestli mi zlobí STB, ale od středy mi nejde ČT1HD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 8:38 am    Předmět: Citovat

Vím, teď vypadlo několikrát za sebou. V sobotu jsem ho nahodil, včera vypadlo zase. Nějak to teď blbne, zatím nevím proč Sad S STB to nesouvisí.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
v posledních dnech se mi v ČB zhoršil příjem NOVA HD i ČT HD, velmi často jsou scény "trhané" (zvlášť na NOVU se občas nedá koukat), "kostičkování" je přitom ku podivu méně než dříve... U ostatních HD programů (HBO) jsem to nepozoroval. Souvisí to snad se stále probíhajícím zkušebním provozem HD u našich dvou hlavních stanic, nebo mám špatně nastavenou TV?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladman



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 73
Bydliště: České Budějovice - Máj

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

LTCB napsal:
Dobrý den,
v posledních dnech se mi v ČB zhoršil příjem NOVA HD i ČT HD, velmi často jsou scény "trhané" (zvlášť na NOVU se občas nedá koukat), "kostičkování" je přitom ku podivu méně než dříve... U ostatních HD programů (HBO) jsem to nepozoroval. Souvisí to snad se stále probíhajícím zkušebním provozem HD u našich dvou hlavních stanic, nebo mám špatně nastavenou TV?


Taky to poslední dobou pozoruji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fofo177



Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Č.B. M. Chlajna 7

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:09 am    Předmět: Zhoršení kvality HD i analogu Citovat

Taktéž zhoršení HD programů v posledních cca 14 dnech, ČT i Novy, obraz se trhá a chvilkově zamrzá a to tak často, že se na to kolikrát nedá dívat, současně s tímto došlo ke zhoršení kvality analogových programů ( světlé posouvající se pruhy, občas hrubší zrno obrazu). Kabeláží to není, ta je vyměněná a veškerá propojení jsou dvojitě stíněnými kablíky, donedávna bylo vše OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se a plně souhlasím. Asi dva týdny pixelizuje NOVA HD i ČT HD.Počasím by to být nemělo, pořídil jsem si satelitní soupravu - obyčejný bazál, nejlevnější v HD - Mascom. Bydlím na sídlišti Máj v 1.patře, mám parabolu na balkoně, naproti panelák, a obrázek jako víno, ani se nezachvěje - NOVA HD, ČT HD i ostatní HD programy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Pánové, nic ve zlém, ale tohle téma se začíná silně zvrhávat v to, kvůli čemu bylo nenávratně zrušeno a zlikvidováno fórum pro Internet. Zvažte, jestli opravdu chcete, aby to s tímto kabelovkovým fórem dopadlo stejně. Momentálně je k tomu velmi blízko a jakmile přijde příkaz shora, už nebude cesty zpět.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
meni



Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 5:09 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Pánové, nic ve zlém, ale tohle téma se začíná silně zvrhávat v to, kvůli čemu bylo nenávratně zrušeno a zlikvidováno fórum pro Internet. Zvažte, jestli opravdu chcete, aby to s tímto kabelovkovým fórem dopadlo stejně. Momentálně je k tomu velmi blízko a jakmile přijde příkaz shora, už nebude cesty zpět.


Vážený taipane,
normálně do tohoto fora nepřispívám, ale na Vaše vyjádření - viz citace, musím zareagovat. Možná jsem to špatně pochopil a v tom případě se omlouvám, ale z toho co jste napsal mi vychází že "chválit je povoleno", ale jakmile se vyskytne negativní názor, tak se vyhrožuje "likvidací" kabelového fora. Nemyslím si, že ti kteří uvedli, že něco nefunguje či nejde podle jejich představ to mysleli nějak špatně vůči společnosti Elsat. Naopak si myslím, že i negativní sdělení může mít pozitivní účinky na chod řady věcí, na jejich zlepšení či odstranění nežádoucích jevů, je to jako pohled do zrcadla a zpětná vazba za kterou by Elsat měl být rád. Zajisté všichni chápeme, že ne vše může 100 % fungovat a zcela jistě může jí o objektivní příčiny. Nechce se mi věřit že by management Elsatu (viz vyjádření "příkaz shora") měl zájem na likvidaci tohoto fora, podle mě by to bylo nešťastné řešení a krok zpět. Závěrem mi dovolte abych v tomto předvánočním čase popřál Vám i celému kolektivu Elsatu klidné a spokojené vánoce a v novém roce hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

Ježíšku, okay, zkusím vysvětlit ještě jednou, srozumitelněji, o co kráčí. Toto fórum je firemní diskuzní fórum a ať se nám to líbí nebo ne, jako takové slouží především zájmům firmy, proto zde platí trochu jiná pravidla než na obecném veřejném diskuzáku. Tak je to třeba brát. Zpětná vazba je fajn věc, já ji vítám a na faktické dotazy se dle možností snažím odpovídat rychle, přesně a věcně, pokud je to v mých silách a kompetenci, myslím, že počet mých příspěvků to jasně dokazuje. Pokud má někdo technický problém (závadu v bytě nebo ve vchodě), jako nyní id foto177 elektrický brumm, je na místě kontaktovat zákaznické oddělení a objednat si technika na kontrolu, změření a opravu. Stejně jako u jiných faktických technických závad.
Ovšem pochopte, že pokud se toto téma nebo celé fórum zvrhne pouze ve stěžování, fňukání a předhánění se v tom, jak jde všechno špatně a na h***o (zvláště kvůli prkotině – několika kostičkám na Nově HD), jako se to stalo s fórem pro Internet, nebo dokonce v propagaci konkurence, což je obojí vyloženě poškozování zájmů firmy, pak kohokoliv ujišťuju, že to mí nadřízení rozhodně takto dál nenechají a s tímto fórem je konec.
Pro id meni - co se týče našeho managementu, jeho původní úmysl a příkaz byl toto kabelové fórum už před časem úplně zrušit společně s fórem pro Internet jakožto šlápnutí vedle. Za kabelovou část jsem se osobně zaručil s tím, že ji udržím v akceptovatelných mezích. Ale pokud se mi to nepodaří, je zle a končíme. To mi můžete věřit.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Pokud se týká občasného dílčího zakostičkování obrazu na Nově HD, případně na ČT HD, nikdy jsem netvrdil, že je to počasím nebo kabeláží nebo něčím podobným. Probírali jsme to už vícekrát zde i v jiných tématech, příčina není příliš jasná, můj osobní názor je, že tyto drobné potíže jsou způsobeny charakterem signálu u tohoto (nebo těchto dvou) českých HD programů a v návaznosti na to vzájemnou horší kompatibilitou některých zařízení v závislosti na firmware, protože u jiných HD programů se to aspoň podle mého zjištění víceméně neděje. Že Nova HD na nějakém satelitním přijímači jde subjektivně lépe je podle mě především klika, protože například můj testovací HD Topfield ve zkušebně rozhodně není žádný nejlevnější bazál a k občasnému zafragmentování na něm dochází taky. Naopak na své TV doma na ČT HD zakostičkování nepozoruju v podstatě vůbec, na Nově HD občas, nic dramatického. Naopak se bohužel zdá, že HD STB jsou u Novy HD na zakostičkovávání trochu háklivější. Nicméně se domnívám a) že se v žádném případě nejedná o nic dramatického či katastrofického, kvůli čemu by se nedala Nova HD sledovat, b) momentálně nemám žádnou technickou nebo softwarovou možnost nebo nápad, jak tuto věc nějak ovlivnit nebo eliminovat. A to je vše, co k tomu v tuto chvíli můžu říci.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 1:53 pm    Předmět: Citovat

A konečně – rád bych popřál všem našim účastníkům krásné Vánoce, bohatýho Ježíška a pohodu a klídek. A do celého nového roku 2010 hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a žádné kostičky v obraze.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fofo177



Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Č.B. M. Chlajna 7

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Pokud má někdo technický problém (závadu v bytě nebo ve vchodě), jako nyní id foto177 elektrický brumm, je na místě kontaktovat zákaznické oddělení a objednat si technika na kontrolu, změření a opravu. Stejně jako u jiných faktických technických závad.
Ovšem pochopte, že pokud se toto téma nebo celé fórum zvrhne pouze ve stěžování, fňukání a předhánění se v tom, jak jde všechno špatně a na h***o (zvláště kvůli prkotině – několika kostičkám na Nově HD)


Myslím si že tu v tomto směru dochází k jistému nepochopení, poněvadž pokud se tu pár lidí shodně ve stejnou dobu informuje na stejný problém, jistě to nedělají proto, aby fňukali o tom, jak je vše na h...., ale právě proto, aby zjistili jestli momentálně není chyba třeba jinde a ty techniky k sobě domů netahali zbytečně. Jinak souhlas, pár kostiček je opravdu prkotina, ovšem to že mi zrovna a pouze české HD programy v jedné minutě 5x zamrznou už prostě za prkotinu nepovažuji, neboť na to se opravdu koukat nedá (pisatelé přede mnou též psali o tom, že jsou scény trhané, nikoliv kostičkované).
Takže pokud se vyvrbí více podobných poznatků, že něco nejde, jako výše, opravdu to berte tak, že se lidé pouze informují, aby zbytečně ty techniky nevolali a nebyla zbytečná ztráta času na obou stranách, vždyť přece stačí na podobný dotaz odpovědět jednou větou, že "z naší strany je vše v pořádku, zavolejte si technika".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LTCB



Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 8:36 am    Předmět: NOVA HD Citovat

Původně jsem k tomuto tématu psát už nechtěl, ale souhlasím s foto177. Na tomto fóru jsem už hodně dlouho (víc než 3 roky), a za tuto dobu jsem od taipana dostal vždy profesionální a rychlou odpověď na jakýkoliv technický i programový problém. Proto si myslím, že toto fórum je přínosné a potřebné. Pokud jsem začátkem prosince 2009 v této diskusi uvedl, že Nova HD (a tenkrát i ČT HD) vysílá trhaně, rozhodně jsem tím nemyslel, že jde všechno špatně atd.... Proto jsem se v závěru mé připomínky ptal, jestli nemám špatně nastavenou TV já. Bohužel na Nově HD je tento problém aktuální stále, trhání pokračuje, jak uvedl foto177 někdy i 5x za minutu, zkuste někdy sledovat např. Ulici od 18:30... Zajímavé, že na ČT HD to téměř ustalo, zamrznutí se objeví tak jednou za 15 minut. Pro úplnost dodám, že STB zvlášť nepoužívám, mám TV se zabudovaným. Myslím si, že tato záležitost není řešitelná pozváním si technika, protože jak z diskuse vyplývá, objevuje se na více místech a "prkotinou" se mi nezdá. A na závěr, abych byl dobře pochopen - můj příspěvek vylpývá z toho, že jsem fanda Vaší (naší) kabelové TV a mám zájem, aby fungovala co nejlépe, a ne z toho, abych poukazoval na něco, co kde jde lépe, a na Vás nadával.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com