Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD PROGRAMY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
atcr



Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Jeste malej dotaz.. Podobne se chova HBO HD na tak markantne ale preci.. Je to ten samej problem nebo je to zpusobeno necim jinym?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

U mě HBO HD naprosto perfektní bez chyb. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
atcr



Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 6:24 pm    Předmět: Citovat

Toho jsem se obaval.. marne jsem doufal ze to bude delat vsem -(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

Přesun digitálního DVB-C paketu J na nový tv kanál SE 28

Upozorňujeme naše účastníky v Týně nad Vltavou, přijímající naši kabelovou digitální nabídku, že DVB-C paket J s programy ČT HD, NOVA HD a Nova sport, dosud šířený na tv kanálu SE 35, byl přesunut na nový tv kanál SE 28 (362,0 MHz)!

K této změně došlo z technických důvodů, konkrétně z důvodu rušení frekvence tv kanálu SE 35 - 418,0 MHz silným signálem mobilního operátora U:FON v lokalitě Týn nad Vltavou, především na sídlišti Malá Strana. Toto rušení je v některých místech tak silné, že v bytech u některých zákazníků zcela zaruší a znemožní naladění paketu J na kabelových Set Top Boxech a televizorech s tunery DVB-C. Z tohoto důvodu jsme bohužel museli přistoupit k přeladění tohoto digitálního paketu na jiný, nový tv kanál, abychom zajistili, že tento paket naladí na svých zařízeních všichni naši zákazníci.

Za případné nepříjemnosti a komplikace v souvislosti s tímto přeladěním se omlouváme, nezavinili jsme je, ale bohužel není jiná možnost jak tuto věc uspokojivě vyřešit.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
atcr



Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:40 pm    Předmět: Citovat

Zvlaštni me na Male strane tyto kanaly bezej 100 procent ja jsem zaznamenaval problem u programu na frekvenci 370, 378.. ale koukam ze ne jen v Tyne maji podobny problem ktery se naziva UFON..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fofo177



Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Č.B. M. Chlajna 7

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 8:05 am    Předmět: Citovat

LTCB napsal:
LTCB napsal:
Dobrý den,
v posledních dnech se mi v ČB zhoršil příjem NOVA HD i ČT HD, velmi často jsou scény "trhané" (zvlášť na NOVU se občas nedá koukat), "kostičkování" je přitom ku podivu méně než dříve... U ostatních HD programů (HBO) jsem to nepozoroval. Souvisí to snad se stále probíhajícím zkušebním provozem HD u našich dvou hlavních stanic, nebo mám špatně nastavenou TV?

Tento text z prosince 2009 naštěstí již neplatí, NOVA HD je nyní v naprostém pořádku i na mém TV Philips. Tímto bych chtěl poděkovat taipanovi i všem v ELSATU za změny, které k tomu zřejmě vedly. Z mé strany považuji předchozí rozsáhlou diskusi na toto téma za uzavřenou a věřím, že dobrá kvalita vydrží. Wink


K tomuto se mohu s radostí také připojit, i na mém Samsungu, je vše úplně super, jak se problém z ničeho nic objevil, tak také ustal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com