Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Česká verze MTV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

taipan: Velmi děkuji, že alespoň v ČB jste českou MTV zařadili. Objevil jsem ji v nabídce už včera a bylo to pro mě opravdu příjemné překvapení, skoro jsem nevěřil vlastním očím, takže za tuto stanici opravdu děkuji. Ne, že bych nějak toužil po těch jejich reality show, ale velmi miluji sitcomy, a česká MTV jich několik nabídne, takže jsem za její zařazení rád. Teď ještě zařadit konečně stanici MGM a už mi nebude ve vaší nabídce nic chybět a budu stoprocentně spokojený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:34 pm    Předmět: Citovat

freddy napsal:
taipan: Velmi děkuji, že alespoň v ČB jste českou MTV zařadili. Objevil jsem ji v nabídce už včera a bylo to pro mě opravdu příjemné překvapení, skoro jsem nevěřil vlastním očím, takže za tuto stanici opravdu děkuji. Ne, že bych nějak toužil po těch jejich reality show, ale velmi miluji sitcomy, a česká MTV jich několik nabídne, takže jsem za její zařazení rád. Teď ještě zařadit konečně stanici MGM a už mi nebude ve vaší nabídce nic chybět a budu stoprocentně spokojený!


Zase jen Ceske Budejovice -(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bruno



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

angeldast napsal:

Zase jen Ceske Budejovice -(

Prej zase jen české budějovice.Vždyť tady celá kabelovka před tisíci lety začala a je tu nejvíc zákazníků,tak kde jinde zavéct nové vysílání?Taky se určitě dočkáte Mr. Green
Ještě se přimlouvám za nova sport v hd a mtv cz v digitalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

Opravdu nevím, co s tím MTV pořád máte :-O Vždyť je to stanice na prd, ať už v anglický, německý, český nebo třeba tatarský verzi, kromě toho, že tomu Nova dělá naprosto neadekvátní reklamu. Hudby a videoklipů málo, jen stupidní reality šou a podobně nesmyslné pořady. Časy, kdy MTV byla kvalitní hudební stanice, už jsou dávno pryč. Ale prosím, zákazník si to žádá - má to mít, pokud to jen trochu jde. Ale jak už jsem psal včera, zatím máme na MTV CZ jen jednu kartu, tak zatím bylo zařazeno jen v ČB, na ostatních městech se pracuje. Proboha, každej soudnej člověk snad pochopí, že když se zařazuje nějakej novej program, tak pokud se to nepodaří plošně a najednou všude, že vždycky se začne u největšího rozvodu s největším počtem zákazníků a pak se pokračuje dále, a ne naopak. Kdyby největším rozvodem byly T. Sviny, začalo by se tam. Ale nejsou, největší jsou Budějovice, proto se začíná tady. Ale v každým městě, kde máme rozvody, MTV v nějaký podobě k dispozici je, v analogu nebo v digitálu, tak to snad ještě nějakou dobu vydrží, než se ho podaří v český verzi spustit všude, v analogu nebo v digitálu nebo v obou. Prosím všechny o soudnost a strpení.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

Bruno napsal:
angeldast napsal:

Zase jen Ceske Budejovice -(

Prej zase jen české budějovice.Vždyť tady celá kabelovka před tisíci lety začala a je tu nejvíc zákazníků,tak kde jinde zavéct nové vysílání?Taky se určitě dočkáte Mr. Green
Ještě se přimlouvám za nova sport v hd a mtv cz v digitalu.


Jasne -) Musel jsem si rejpnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcel



Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 2:41 pm    Předmět: MTV cz Citovat

Na MTV mám podobný názor jako tajpan a proto jsem ve své době přivítal změnu německé mutace hudebního kanálu MTV Central Europe za stanici Deluxe Music. Pokud mají o MTV klienti kabelovky zájem, tak v pořádku. Jen by mě mrzelo, pokud by MTV vytlačila ze základní nabídky právě Deluxe Music, která je pohodovou stanicí bez pubošské "uřvanosti" Very Happy a s minimem rušivých reklam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Ano, souhlasím, že Deluxe Music je mnohem lepší hudební stanice než MTV. Je tu ještě jedna možnost - ponechat v analogu v menších městech Deluxe M. a MTV Czech v nich zařadit jen do digitální nabídky, společně s Novou sport. Bylo by to finačně mnohem přístupnější řešení a taky by to podpořilo zájem tzv. konzervativních zákazníků (jak říká náš ředitel) o pořízení kabelových STB a televizí s DVB-C tunery a rozšíření si portfolia přijímaných programů. Možná to tak nakonec dopadne, ale nevím, nechci předjímat, tato rozhodnutí nejsou na mně a jsem tomu rád.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maras 84



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Otavska 17. Ćeské Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

za sport 2 bych jse taky přimlouval sport 1 je spolu s novou sport muj nejoblibenejsi program v elsatu a moc dekuju za to ze je vysilaji.Mtv me moc teda nechytlo cekal jsem teda vic ze budou hrat pisnicky a porad vysilaji nejaky ty souteze a reality sou ale pimp my ride je perfektni Very Happy a za sebe vic jse mi libi ocko ale jak jse rika kazdy ma neco z kabelove nabidky rad bud sport,filmy apod. a jsem rad ze od toho vseho dava elsat v nabidce neco ze jsi kazdy muze vybrat na co jse chce divat a co jse lidem libi pokracujte v tom jen dal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 8:51 am    Předmět: Citovat

Právě že hudby a videoklipů na MTV moc není. Většinu vysílacího času tvoří blbosti a nesmysly, a to, co by na hudební stanici mělo být stěžejní - hudební klipy - aby člověk pohledal. Oproti své kvalitě, které MTV mělo v 80. a první polovině 90. let minulého století, už dávno ztratilo břink a glanc Sad
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

MTV - zašlá sláva kdysi kultovní značky

http://www.digizone.cz/clanky/mtv-uz-nezari-jako-drive-nektere-lokalizovane/
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

MTV je už dávno humus, ne posledních pár let.

V USA jsem měl možnost sledovat MTV v r. 1998 a už tenkrát to byla stanice se všemi možnými ptákovinami, přehršlem reklamy, jen ne hudebními videoklipy - ty byly jen sporadicky a v drtivé menšině.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

To má být vtip nebo to myslíte vážně, že jste českou MTV vyřadili z nabídky? Měl jsem tak rozkoukáno několik pořadů, např. Život Ryana nebo Osbournovi, a vy jí vyřadíte a nahradíte stanicí Musiq1, na kterou jsem zkoušel jedno odpoledne někdy minulý týden koukat v digitálu a nevydržel jsem to ani jednu hodinu a musel jsem přepnout na Óčko, kde aspoň byly songy, které znám, na rozdíl od Musiq1. Tato kritika teď není směřována na Taipana, který o programech nerozhoduje, ale spíše na lidi zodpovědné za výběr programů. Nesnáším totiž, když mám něco rozkoukané, stanice zmizí z nabídky a já najednou nemohu ty rozkoukané relace dokoukat. To už bylo lepší tu českou MTV do nabídky vůbec nedávat, než aby byla po třech měsících vyřazena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:35 am    Předmět: Citovat

Tak se dokoukejte v digitálu. Tam tohle MTV zatím běží, jako součást technického testu obsazení (kapacity) paketu J na kanálu SE 35.

Jak správně píšete, za licence k programům naštěstí nejsem zodpovědný. Navíc nejde o výběr, to by byla sranda, ale vůbec o průchodnost a finanční schůdnost zařazení/nezařazení těch či oněch programů. V případě MTV CZ našeho ředitele naprosto chápu, protože platit Nově cca milion korun ročně za program, obsahující víceméně pouze dementní reality show, to by byla hodně velká frajeřina. Umím si představit značně smysluplnější využití této částky pro rozšíření nabídky o jiné programy nebo pro zdublování dalších programů z analogu i do digitálu.

Navíc Musiq1 je obsahově podstatně lepší hudební stanice. I když to samozřejmě můj subjektivní názor.
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2010-3-9
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stani



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 280
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

taipan napsal:
T Umím si představit značně smysluplnější využití této částky pro rozšíření nabídky o jiné programy...


Já také, třeba konečně MGM Wink

Strašně se mě líbilo, jak halasně Nova dělala reklamu na "českou" MTV.
A jak (post)puberťáci zase s očima navrch hlavy nadšeně hýkali a dožadovali se této stanice.

Hýkají ještě dnes, když jsou konečně v reálu a vidí, že "nová česká" MTV spočívá pouze v přidání českých titulků? Very Happy

Jenom trochu nechápu Elsat v tom, že jako profesionální firma se neřídí vlastním rozumem a udělá takový neuvážený krok(i když ho tedy záhy vzala zpět).

Děti se stále dožadují svých hraček, ale je třeba také vědět, že za týden, dva je to zase omrzí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Nebyl to neuvážený, nýbrž vynucený krok. Když začala vyslat mutace MTV CZ, kartu na MTV Europe nám provozovatel prostě dálkově vypnul a místo toho nám poslali kartu na MTV CZ, i když jednání stále probíhala. A když nedošlo k dohodě o penězích, prostě nám vypnuli i kartu na MTV CZ. Tak ať si ji strčí kamsi, naštěstí se ve stejné době podařilo podepsat nesrovnatelně výhodnější smlouvu s provozovatelem Musiq1 na plošné šíření v Základní nabídce.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com