Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Česká verze MTV
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janina



Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 12:42 pm    Předmět: Česká verze MTV Citovat

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli do Vaší programové nabídky zařadíte nový program "České MTV", které by mělo vysílat od 26. 11.

Díky za odpověď Razz

Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

Dle mých informací se o české verzi MTV zatím ještě jedná. Jako vždy jde o peníze, handluje se o to, o kolik víc peněz za účastníka/měsíc si MTV Networks řekne za českou verzi oproti verzi mezinárodní.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

taipan napsal:
Dle mých informací se o české verzi MTV zatím ještě jedná. Jako vždy jde o peníze, handluje se o to, o kolik víc peněz za účastníka/měsíc si MTV Networks řekne za českou verzi oproti verzi mezinárodní.


Ja doufam ze si rekne mene -) a muzeme se tesit na pocestenou verzi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tak už je k dispozici program této stanice na první týden vysílání a já se musím přiznat, že se mi vysílací schéma této stanice velmi zamlouvá. Doufám proto, že tato stanice nebude v nabídce Elsatu chybět a že se s provozovatelem této stanice dohodnete, protože si neumím představit, že by se tato stanice ve vaší nabídce neobjevila. Tak snad pro nás, kteří se na spuštění české MTV těšíme, budete mít dobrou zprávu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 8:51 am    Předmět: angeldast Citovat

Méně si rozhodně neřeknou. Strategie molochů jako je Viacom, Eurosport a podobných je taková, že za lokální (v našem případě počeštěné) verze svých programů chtějí od operátorů VŽDYCKY více peněz za účastníka/měsíc, a to nikoliv jen nepatrně více, nýbrž velmi značně. A to přestože kvalita (obsahová) programu tomu často vůbec neodpovídá, a co se týče kvality obrazové, je často ještě značně horší než u mezinárodních verzí, protože provozovatel se snaží v distribučních paketech šířit co nejvíce lokálních mutací na úkor bitrate, která bývá značně ořezána a program pak kostičkuje.

No uvidíme. Předpokládám, že do konce roku by se verze MTV Czech mohla v našich rozvodech objevit, a to jako náhrada za stávající mezinárodní verzi.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plhon



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Philippines

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 11:48 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
myslíte jako náhrada za mezinárodní verzi vysílanou v analogu? Tím pádem v digitále zůstane MTV Austria?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

Ano.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 2:58 pm    Předmět: Citovat

Tak už v neděli startuje vysílání české MTV a já stále nepřestávám doufat, že ji zařadíte hned první den vysílání, stejně jako to bylo např. se stanicemi Nova Cinema či Prima Cool. Tak se chci zeptat, jak to z vaší strany vypadá se zařazením MTV Czech do nabídky a jestli se této stanice dočkáme už v neděli. Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angeldast



Založen: 18.9.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 6:20 pm    Předmět: Citovat

freddy napsal:
Tak už v neděli startuje vysílání české MTV a já stále nepřestávám doufat, že ji zařadíte hned první den vysílání, stejně jako to bylo např. se stanicemi Nova Cinema či Prima Cool. Tak se chci zeptat, jak to z vaší strany vypadá se zařazením MTV Czech do nabídky a jestli se této stanice dočkáme už v neděli. Díky za odpověď.


Take v to doufam ale asi to nebude tak rychle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jardas



Založen: 2.10.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 4:21 pm    Předmět: MTV Citovat

Co je na MTV tak úžasného? Já jsem teď zklamanej ze Sport 1. Kvůli tomu jsem si pořídil rozšířenou nabídku a oni to lepší přesunujou na Sport 2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janina



Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:52 pm    Předmět: Re: MTV Citovat

Jardas napsal:
Co je na MTV tak úžasného? Já jsem teď zklamanej ze Sport 1. Kvůli tomu jsem si pořídil rozšířenou nabídku a oni to lepší přesunujou na Sport 2.


No nevim, jak bude vypadat česká verze, ale určitě je na něm úžasný už jen to, že bude v češtině!!! Já sice nejsem fanda různých reality show na tomto kanálu, ale když už jsem nějakou shlédla, tak fakt bylo dost otravný luštit ty německý titulky (pozn. anglicky moc nerozumím). Prostě celkově je pro mě jako pro Čecha 100% lepší mít oblíbený kanál v rodném jazyce než v jakémkoliv jiném!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanda



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

Sledoval jsem MTV dřívěji na satelitu a takové Pimp my ride (taky neumím angl)
v českej verzi bude naprosto super Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

Jardas: předpokládám, že příští rok bude program Sport 2 do naší Rozšířené nabídky zařazen, už z vámi zmíněného důvodu. Budu za to u vedení lobbovat.

Janina: Osobně sice nepovažuju českou verzi MTV za nějaký zvláštní přínos, obzvlášť vzhledem k tomu, o kolik je dražší než mezinárodní verze. Nicméně náš zákazník - náš pán. MTV CZ bylo zatím zařazeno místo MTV Europe v ČB (obdrželi jsme zatím pouze jednu kartu).

V dalších městech předpokládám jeho zařazení taky, po ukončení jednání(handrkování) s provozovatelem o licenci a ceně. Pravděpodobně po Novém roce, v následujících týdnech. Zároveň usiluju o to, aby do jarní akce byly i do digitální nabídky zařazeny programy Nova sport a MTV Czech, tak držte palce, ať to vyjde.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
gandalf1000



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Za Sport 2 bych se velmi přimlouval. Kanál s názvem Sport 2 a Novasport jsem v digitálu už naladil ( s upozorněním, že nabídka není k dispozici), tak doufám, že je to na dobré cestě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanda



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Za novasport se taky přimlouvám ,ale pokud to nevyjde se nedá nic dělat.
O sport1 zas takový zájem nemám ani o 2-jku ..spíš něco co tu není Charouzův Sport 5.
Ale pokud vyjde Novasport stačí taky úplně Laughing
V jaké kvalitě ho bude dávat do sítě HD?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com