Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změny v KT - informace, odkazy Infoservis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 8:06 pm    Předmět: Technická poznámka Citovat

Upozorňuji naše účastníky v kabelovém rozvodu Č. Budějovice, kteří v digitální podobě přijímají a sledují testovací digitální slovenský paket s programy Markíza, STV aj., že tento DVB-C paket byl dnes přesunut z tv kanálu SE 32 (394 MHz) na tv kanál SE 24 (330 MHz), kde bude test dále až do odvolání pokračovat. TV kanál SE 32 byl uvolněn a bude následně využit pro další (čtvrtý) vlastní skládaný DVB-C paket Elsat, který bude postupně naplňován novými digitálními programy.

Dále upozorňuji účastníky, že program Nova sport v digitální podobě bude v nejbližší době přesunut ze stávajícího DVB-C paketu J na tv kanálu SE 35 (418 MHz) do DVB-C paketu G na tv kanálu SE 31 (386 MHz), kde se nachází např. Nova HD, programy Viasat a další. Důvodem přesunu je změna satelitního transpondéru, kde bude dále šířena Nova sport a též změna kódovacího systémmu pro kabelové operátory. Stávající technologie si tento přesun vyžaduje. Přesun Nova sport do jiného DVB-C paketu se týká všech kabelových rozvodů Elsat, dočasně vyjma Kaplice, kde bude Nova sport dále šířena v paketu J na kanálu SE 35, než bude dokončeno optické dálkové propojení Č. Budějovice - Kaplice a nabídky budou sjednoceny.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 2:02 pm    Předmět: Změny a přesuny v analogové a digitální nabídce Elsat Citovat

Změny a přesuny v analogové a digitální nabídce Elsat:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-9-14
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 1:09 pm    Předmět: Přidání nových programů do DVB-C paketu L Citovat

Přidání nových programů do DVB-C paketu L:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-10-3
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za informaci o sobotním ranním výpadku kabelovky. Já si už od soboty lámu hlavu, proč se mi nenahrál na DVD rekordér seriál Tučňáci z Madagaskaru, který každou sobotu kolem půl deváté ráno vysílá Nova, když jsem měl tento seriál řádně naprogramovaný. Už jsem si myslel, že selhal můj DVD rekordér, který jsem před osmi měsíci zakoupil, ale na tom se mi zase zdálo divné to, že můj rekordér sice nenahrál Tučňáky v půl deváté ráno, ale bez problému nahrál v 10:45 seriál Glee z Primy Love. Každopádně teď už tedy vím, jak to bylo a jsem klidný, když vím, že závada nebyla na mém nahrávacím zařízení. Ovšem ten jeden nenahraný díl Tučňáků mě mrzí, dosud jsem nepropásl ani jeden ze 47 odvysílaných dílů, ale co se dá dělat, chápu, že k závadě čas od času může dojít. Naštěstí Elsat nedávno zařadil do nabídky stanici Nickelodeon, kde se Tučňáci taky vysílají, tak teď jenom tam objevit a nahrát ten správný díl Tučňáků Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

To mě mrzí, ale bohužel napájecí zdroje a UPSky jsou ošemetná věc a k takovýmto nepříjemnostem u nich občas dochází, samozřejmě vždycky v tu nejnevhodnější dobu - o víkendech, o svátcích, v noci a tak.
Tak snad ten seriál chytnete znovu někde jinde...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Tak jak jsem napsal, chápu, že k chybě dojít může a rozhodně to neberu jako nějakou tragédii. Spíše se mi ulevilo, že chyba nebyla v mém DVD rekordéru, protože mi to celý víkend vrtalo hlavou a chvilku jsem i přemýšlel, jestli ten rekordér neodnést do servisu, takže jsem rád, že jsem se dopátral příčiny a logického vysvětlení, proč mi v sobotu ráno nefungovalo časové nahrávání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 12:37 pm    Předmět: Ukončení šíření stanic VIVA Austria a NICK Austria Citovat

Ukončení šíření stanic VIVA Austria a NICK Austria:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-11-3
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:42 pm    Předmět: Změny v digitální nabídce, rozšíření nabídky Citovat

Technické a programové změny v digitální nabídce Elsat, rozšíření programové nabídky:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-1
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:46 pm    Předmět: HD Rozšířená nabídka - AKCE, nekódované promo vysílání Citovat

HD Rozšířená nabídka - AKCE, nekódované promo vysílání:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-2
http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-5
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ladman



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 73
Bydliště: České Budějovice - Máj

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

Ten Animal Planet HD je dost dobrej, zbylé dva mi nic neříkají. Pokud by v tomto paketu v budoucnu byl např. History Channel HD, popř. FilmBox HD, určitě bych měl o něj zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 7:09 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak to mě ani tak nebere, zvlášť ne ten Filmbox. Stál bych o to AXN HD, ale zatím se nepodařilo ho zajistit.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 2:45 pm    Předmět: Změna ve skladbě Rozšířené nabídky Citovat

Změna ve skladbě Rozšířené nabídky:

http://info.elsat.cz/index.php?akce=detail&den=2011-12-22
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

takže přijdem o kanal kterej vysílá celej den a šoupne tam kravinu pro nadrženy lidi ktery nemužou svou nadržeností spat jestli jsem to takhle pochopil tak je to za 3 roky co mam elsat jedina kravina co ste vymysleli ale přežiju to a dal vam budu věrnej jinak jste super a mate dobry programy a fakt slušny penize ale je to jen muj nazor mějte se a přeji vam a hlavně neomezenymu vladci elsatu krasnej Novej rok David
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1444
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 9:21 pm    Předmět: Citovat

To jsme nevymysleli, bylli jsme k tomu defacto donuceni. Důvodem je postoj provozovatele Eurosportu, který nám vypověděl smlouvu na mezinárodní verzi Eurosportu 2 za stávajících podmínek a vnucuje nám verzi ESP 2 NE CZ, ovšem za zhruba čtyř až pětinásobnou cenu. To by však znamenalo zdražení, v praxi navýšení ceny za Rozšířenou nabídku o 20-30 korun měsíčně. Zvyšování ceny je však v současné době ekonomické krize zcela nemyslitelné, takže toto je takové nouzové řešení, abychom ve stávajících mantinelech nabídli náhradou aspoň něco a doufáme, že časem se podaří najít nějaké lepší řešení. Pokud si totiž někdo myslí, že z vybraných poplatků za programy máme nějaký "vejvar", který nám jde do kapsy, tak můžu kohokoliv ujistit, že to ani omylem. Rozpočet je napjatý, finanční prostor na nějaké vyšší odvody poskytovatelům programů není a pokud některý z nich se chová jako blbec a mermomocí chce razantně navýšit cenu, máme pouze dvě možnosti - buď jeho program vyřadit nebo stejně razantně navýšit poplatky zákazníkům, což v žádném případě dělat nechceme.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
David



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Týn nad Vlt

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

díky za vysvětleni ted tomu rozumim a trochu se omlouvam kdybych měl mluvit za sebe tak vim že s těch placenej kanalu vejvar nemate protože stejně platite nějakou sumu bez ohledu na to jestli ma rozšířenou nabídku 10 lidi nebo 10000 a myslim že zas tolik lidi si kanaly nepřiplaci lidem stači zaklad a nas rozmazlenejch je min ja to doma svadim na minimax pro dětim a mam to kvuli sport 1 a pravě eurosport 2. Ja už měl snad všechny možny kabelovy a satelitni operatory co se televizí tyče a s vami jsem nejspokojenější nabídka je za ty prachy fakt dobra a to jak zakladu tak rozšířenky a i HBO je finančně v poho mam ho a i ho celkem využiju ale jen HBO HD na ostatni se moc koukat neda ta kvalita je nic moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další
Strana 4 z 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com