Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HBO Comedy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 4:23 pm    Předmět: HBO Comedy Citovat

Dobrý den, mám jeden dotaz. Máte nějaké informace o tom, že by v pátek vůbec neměla vysílat stanice HBO Comedy? Viz tento článek: http://kultura.idnes.cz/statni-smutek-v-televizi-zmizi-humor-borec-na-konec-i-cele-vysilani-1pf-/televize.aspx?c=A111220_145011_televize_tt Děkuji předem za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 6:49 pm    Předmět: Citovat

Nevím. Rozhodně ke mně žádný takový zprávy z HBO ČR nedorazily. Každopádně my ani žádný úpravy programů v tomto smyslu (vypínání, obrazovky s textem atp.) určitě dělat nebudeme. Záležet bude na tom, co poběží za signál z distribučního satelitu z uplinku v Budapešti. Uvidíme, možný je všechno. Ale už mi to připadá jako moc velkej cirkus kolem toho umělýho a státem řízenýho smutnění. Nejsme přece v Severní Koreji, úmrtí Václava Havla si každej přece musí srovnat především sám se sebou.

(Upřímně osobně je mi to jedno, jestli nějaký změny z hlediska "nevhodných pořadů" budou. Pro mě jakožto televizního diváka je vánoční období z hlediska skladby tv. programu to nejhorší v roce, jelikož všechny ty pohádky, komedie, sitcomy, rodinný filmy a podobný nesmysly upřímně nenávidím a radši si pustím z Popcorna nasyslený filmy a seriály dle svýho vlastního gusta (ty "emerický krváky" Very Happy ) . Ale připadá mi poněkud nenormální v tomto ohledu někomu něco uměle nařizovat.)
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 9:41 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě trochu uklidnilo, že pokud bude na výběr, tak budete vysílat klasický program HBO Comedy. Jinak já v poslední době na HBO Comedy příliš nekoukám, ale každý všední den od osmi večer tam v premiéře běží zajímavý a vtipný britský seriál "Jak nežít svůj život" a nerad bych přišel o páteční díl. Ovšem samozřejmě mi je jasné, že budete závislí na tom, co pustí provozovatel téhle stanice.

A co se týče názoru na tryznu za pana Havla, tak naprosto souhlasím. Už mi to taky připadá jako příliš velký cirkus, a tak než abych koukal na TV, tak už od neděle využívám své bohaté zásoby filmů na DVD, případně občas kouknu na HBO nebo Cinemax, a jsem spokojený Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 11:07 am    Předmět: Citovat

Tak na Skylinku už HBO Comedy típli, místo toho je tam jen smuteční oznámení.

U nás program pořád normálně jede, tak doufejme, že maďaři to nestopnou přímo na uplinku na satelit. Ale nejspíš ne, kvůli UPC a mezinárodní distribuci.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
freddy



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsou dobré zprávy, že u vás HBO Comedy zatím pořád jede bez omezení, kéž to takhle vydrží po celé tři dny státního smutku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com