Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozsirena nabidka: Jak na to

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirikovoego



Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 9:57 pm    Předmět: Rozsirena nabidka: Jak na to Citovat

Zdravim, kvuli formuli pristi rok by se mi hodil sport 2. Koukal jsem, ze je v rozsirene nabidce.

Jsem v tomhle trosku newbie, takze me zajima jak tohle funguje. Rozhodne nechci zadny settop box, ani jinou dalsi pixlu.

Mam Samsung UE40EH5300. Předpokládám, že dekodovací karta půjde vložit přímo (kde jim vezmu?)...

Prostě by se mi hodilo nějaké howto Smile

Předem díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gandalf1000



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 10:37 pm    Předmět: Citovat

v kanceláři Elsatu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1443
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2014 8:14 am    Předmět: Citovat

Rozšířená nabídka je šířena v zakódované podobě a je zvlášť placena. K jejímu příjmu je tedy kromě zařízení (televizor, STB) s kabelovým digitálním DVB-C tunerem potřeba i dekodér a smart karta Conax.
V případě moderního televizoru s tunerem DVB-C je dekodér realizován ve formě CA modulu Conax, který se zasune do tzv. CI slotu v televizoru (jakási schránka s paticí PCMCIA většinou na boku televizoru) a do něj se následně zasune karta Conax. CA moduly prodáváme zákazníkům do vlastnictví buď za plnou (1300 Kč) cenu nebo za dotovanou cenu (až za pouze 1 Kč) v případě závazku k odběru Rozšířené nabídky po dobu 1 nebo 2 let. Karta je předplatiteli zapůjčena bezplatně pod dobu odběru zvlášť placené služby. Více informací v zákaznických odděleních KT Elsat.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com