Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD kanály v základní nabídce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlastimil Michal



Založen: 24.11.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 4:48 pm    Předmět: Citovat

Nezlobte se na mě, ale i když zrovna Déčko nesleduji (je totiž určeno dětem, takže se Vám ani mě nemusí líbit), rozhodně bych nepoužil termín "přiblblé", to mi zavání arogancí. Jinak na CT ART jsou občas dobré některé hudební pořady, koncerty nebo dokumenty, ty by se mi v HD líbily. Jinak v mém předchozím příspěvku nebylo nic o tom, že by bylo nutné zařazovat jakékoliv programy okamžitě nebo jiné vyházet, je mi jasné, že to není tak jednoduché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 10:05 am    Předmět: Citovat

Ale dobře, tak není přiblblé, jen si prostě myslím, že když zrovna Déčko nebo jiná dětská (nebo zpravodajská) stanice není hned v HD, že se nic tak strašného neděje. Ale OK, u toho Artu to HD u některých pořadů smysl asi má, proto se pracuje na tom, abychom ty programy v HD zařadit mohli.

Jinak ale máte pravdu - není to jednoduché. Jde o to, že abychom teď mohli rozšířit digitál a posílit Internet, musíme zredukovat analog. A bohužel víme, že ať v analogu vypneme cokoliv, strhne se od spousty lidí spousta křiku. Nemá smysl spekulovat o tom, proč tolik lidí pořád ještě kouká na analog, prostě to tak je. A teď musíte vybrat, co vypnout, co zachovat, co se musí s něčím prohodit nebo přesunout, pokud to technologie vůbec umožňuje. A to máte ne jednou, ale rovnou šestkrát, protože z hlediska analogové nabídky je každá hlavní stanice unikát. Ne, opravdu to není jednoduché...
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Michalino



Založen: 7.12.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 8:29 pm    Předmět: Update Citovat

Dobry den, prosim o info, kdy dojde k pridani slibovanych kanalu v HD rozliseni, bude to v puvodne avizovanem cervnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 8:09 am    Předmět: Citovat

Spuštění nových paketů a rozšíření v podstatě nic nebrání, víceméně vše je technicky připraveno. Byl jsem instruován od vedení, že ve 2. půlce května a v červnu budeme informovat zákazníky především o chystané značné redukci analogové nabídky a koncem června a především počátkem července se to celé technicky realizuje. Je to tak naplánované kvůli tomu, abychom za a) informovali o významné změně v nabídce aspoň tu část lidí, která si aspoň občas něco přečte v Infoservisu, Diskuzáku a Infokanálu; b) protože začnou prázdniny a část lidí odjede pryč, tak se tím trochu zmenší křik kvůli vypínání analogu, aby se ženské v zákaznickém oddělení z toho nezbláznily.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Michalino



Založen: 7.12.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 9:21 pm    Předmět: Citovat

😂 Diky za info a update Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com