Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Akční ceny jen pro nové klienty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knight



Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2017 11:10 pm    Předmět: Akční ceny jen pro nové klienty Citovat

Dobrý den,
jako dlouholetý klient Vaší kabelové televize, bych se chtěl zeptat, zda plánujete také nějakou věrnostní akci pro Vaše klienty?

Zatím jsou akce pouze pro nové účastníky a dlouholetý kliente plať na maximum - co se dá Crying or Very sad ...

Děkuji předem za odpověď i Vaše zamyšlení

Knight
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 2:55 pm    Předmět: Citovat

No, tohle je asi otázka na vedení společnosti, z mé pozice technika hlavních stanic mi ani nepřísluší se k obchodní politice společnosti nějak oficiálně vyjadřovat.

Mohu vyjádřit jen svůj soukromý názor k probíhající podzimní akci. A ten je takový, že se jedná o standardní pobídky pro nové zákazníky, které používají v současnosti snad všechny společnosti, ať už prodávají služby nebo zboží. A nepřijde mi na tom nic podivného ani zvláštního. Většinou to je tak, že každý je jednou novým zákazníkem, tudíž využije nějaké to zvýhodnění, slevu atp., a příště je to zase někdo jiný. Z osobní zkušenosti - minulý týden jsem si u mobilního operátora kupoval datovou SIM do tabletu. Jakžto nový zákazník jsem také využil nějaké to zvýhodnění, ale zároveň jsem podepsal úpis na dva roky za nějakých podmínek. A logicky tedy předpokládám, že danou cenu (paušál) budu minimálně tyto další dva roky platit, ať už operátor provede mezitím nějaké úpravy tarifů nebo vyhlásí nějaké nárazové akce pro nové klienty. Pokud tedy nezlevní službu plošně všem, o čemž pochybuju.
Naše společnost si určitě nemůže dovolit kupříkladu nárazově zlevnit službu všem zákazníkům například na polovinu, to bychom skončili.

Znovu opakuji - toto je můj soukromý názor na věc a více se k tomu nebudu vyjadřovat, protože mi to nepřísluší. Za sebe jakožto technika mohu slíbit, že se budu snažit v rámci daných ekonomických možností prosadit pro naše stávající i nové zákazníky další zatraktivnění programové nabídky, především o programy v HD rozlišení. Ale to je běh na dlouhou trať, můžeme zařadit jen to a tolik programů, co si můžeme ekonomicky dovolit.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fanda



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2017 1:42 pm    Předmět: Citovat

Třeba to nebylo myšleno hned dávat slevy,ikdyž vyloučit to nelze..
Když jsem ještě na přelomu tisíciletí využíval služeb Skylinku (poněvadž v místě rodného bydliště nebyla možnost jakékoliv kabelové nabídky), tak jednou -dvakrát do roka byla týdenní promo akce , kde se spustil na týden balíček HBO anebo placené sportovní a filmové kanály (filmbox, atd.), aby zákazník "ochutnal" i z prémiové nabídky televize a pokud se u zalíbilo , tak si ten který kanál předplatil.
Nevím jak to má Skylink teď ,ale tenkrát ještě nebyla taková nabídka a ani jednotlivě zaměřené balíčky a zákazník si objednal většinou jen jednotlivé programy. třeba tenkrát Galaxie sport (později Novasport)
Takže za čas práce technika by se dalo i stávajícím zákazníkům třeba zpříjemnit vánoční svátky - kde by mohli dostat takový malý bonus ke své déle trvající věrnosti společnosti Elsat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com