Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM Elsat DISKUZNÍ FÓRUM
Diskuzní fórum kabelové televize Elsat spol. s r. o.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Philips setřídění kanálů DVB-C

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
exit99



Založen: 18.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 9:21 pm    Předmět: Philips setřídění kanálů DVB-C Citovat

Dobrý den,
prosím o radu. Koupil jsem TV Philips 55PUS6162/12 naladil kanály přes kabelový tuner. Vše Ok až do chvíle kdy jsem si je chtěl seřadit. Jde to jen s pomocí skupiny "Oblíbené" Vše seřadím jak chci. Ale potom vzniká velký problém kdy chci program přepínat klasicky pomocí číselníku. Pokud zmáčknu například tlačítko 1, TV se přepne na kanál 15 apod. Opravdu nepoužitelné.
Prosím poradte někdo...
Děkuji
Strnad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taipan
Moderátor


Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 1442
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 9:44 am    Předmět: Citovat

Tak s tím bohužel neporadím, Philips neznám. Ale s tříděním a editací digitálních stanic bývá u některých značek TVP a STB velký problém. Co mám zkušenosti, tak nejlepší ladění třídění digitálu měli vždycky u SONY - rychlé, přehledné a logické.
_________________
taipan, technik ELSAT s.r.o.
Zdejší neomezený despotický vládce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jirikovoego



Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 10:21 am    Předmět: Re: Philips setřídění kanálů DVB-C Citovat

exit99 napsal:
Dobrý den,
prosím o radu. Koupil jsem TV Philips 55PUS6162/12 naladil kanály přes kabelový tuner. Vše Ok až do chvíle kdy jsem si je chtěl seřadit. Jde to jen s pomocí skupiny "Oblíbené" Vše seřadím jak chci. Ale potom vzniká velký problém kdy chci program přepínat klasicky pomocí číselníku. Pokud zmáčknu například tlačítko 1, TV se přepne na kanál 15 apod. Opravdu nepoužitelné.
Prosím poradte někdo...
Děkuji
Strnad

Nemám zkušenost s Philipsem, ale na Samsungu to nedělám jinak, než že vyexportuji seznam kanálů na USB, upravím v aplikaci a zase nahraji zpět.
Třeba bude pro Philips nějaká podobná možnost. Letmým googlováním bych se zkusil podívat na https://philipschannelorder.codeplex.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Member



Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 30
Bydliště: ČB

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 12:31 pm    Předmět: Citovat

U Philipsu bohužel nejdou řadit programy! Pouze přes ty oblíbené, jak jste to udělal. Je to snad jediná značka, kde toto nelze.

Pokud je to možné, doporučuji vyměnit za jinou značku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanda



Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 11:18 pm    Předmět: Citovat

Member napsal:
U Philipsu bohužel nejdou řadit programy! Pouze přes ty oblíbené, jak jste to udělal. Je to snad jediná značka, kde toto nelze.

Pokud je to možné, doporučuji vyměnit za jinou značku.

Uvedený televizor nemám, ale v příručce je od strany 22 návod jak se dá pracovat ze seznamem včetně přenosu přes USB "z" a "do" tv..
https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus6162_12/55pus6162_12_dfu_ces.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exit99



Založen: 18.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2018 8:59 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem
Tak po skoro půl roce mi prodejce vrátil peníze.
Velmi děkuji technikovi ze servisu v Klavíkovce a všem ostatním doporučuji se televizorům Philips vyhnout obloukem. Aspoň pokud je chcete používat na DVB-C.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Elsat DISKUZNÍ FÓRUM -> Kabelová televize Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com